Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normális lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális lány sem?

Figyelt kérdés

Mindnek van valami baja.

Sir a volt exe utan. Vagy pl nem tudja mit akar. Vagy tudja mit akar, de megsem. Aztan kozli velem...en meg az idomet pazaroltam. Van tobb ezer alternativa.

Pl az is, hogy mi a joistentol lettek ilyen bekepzelt flegmak a mai nok?

De tenyleg. Nem sirankozasbol irom...pusztan kerdezem.....mi tortent a nokkel?

Miert lettek ennyire flegmak?

Es mar en is kezdek flegma lenni. Tegnap jottem haza...oke-oke...na....de akkor is, nekem mar ez is nagy szo (mivel mar egy eve egyedul vagyok es nem nagyon neznek meg a lanyok) de tegnap egy cigany anyuka rendesen megnezett...jo alakja volt, meg nem volt leamortizalva, olyan 18-20 koruli lehetett, nezett...en meg direkt flegmasagbol undorral elneztem...olyan flegmasan.

Nah...egy ev alatt ennyi elmenyem volt. Mert valahogy mind flegmakat fogok ki, a foldre nem lepnek. Nem tudom miert van ez.

Eddig altalaban kedves, aranyos lanyokkal volt dolgom.

De egy eve lett vege a kapcsolatomnak.

Es egy eve valahogy az isten hatvanyozottan ver engem.

Az ilyen nokkel.

A kerdesem a kovetkezo lenne.

Fiuk! Ti is talalkoztatok mostanaban ilyen lanyokkal? Akik flegmak es bekepzeltek? Vagy csak en fogom ki oket?



#flegmaság #bekepzeltség
2018. júl. 3. 01:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%
# 7 Tehát az egyedülálló nők nem lehetnek normálisak, mert "nincsenek elkelve", de ugyanez nem mondható el az egyedülálló férfiakról, mint pl. a kérdezőről is. Na ne nevettess:)
2018. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen helyesírással és fogalmazás móddal, flegmasággal nem gondoltál még bele hogy a probléma lehet veled van?

Tudod a normális lányok normális pasit keresnek.

2018. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok flegma, sem beképzelt. Ismerem magam, tudom, mit szeretnék egy párkapcsolattól, határozott elvárásaim vannak saját magammal és a leendő barátommal/férjemmel szemben is. Általában azok gondolnak flegmának, nagyképűnek, beképzeltnek, akik ezeknek az elvárásoknak képtelenek megfelelni.
2018. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

# 9

Normális ember nem hiszi magát felsőbbrendűnek csak azért, mert férfi, vagy nő. Egy párkapcsolatban meg pláne egyenrangú félként érdemes élni, viszont létezik munkamegosztás. Régebben nem volt ritka, hogy a nő háztartásbeliként, otthon főzött, mosott, takarított, míg a férfi dolgozott. Semmi fura nincs ebben, persze ez már egy másik világ. Viszont az igaz, hogy mindkét nemben magas a kotonszökevények aránya....

2018. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Huha...elegge valtozatos valaszok erkeztek.

Nos....nem erzem magam feljebb, sem lejjebb egy notol. Szeretem az egyenrangusagot, illetve a kolcsonos moralis ertekek megtartasat, a tisztelet kijar mindenkinek.

De az szerintem nem irott szabaly, hogy csak en kerdezek, o meg hallgat es valaszol, szot nem kerdez.

Es itt nem arrol van szo, hogy nem felelek meg az adott nonek bensoleg vagy kulsoleg, ne keverjetek bele ezt a “engem csak az lat flegmanak aki nem felel meg nekem”. Ez hulyeseg!

Itt pusztan arrol van szo, hogy flegmak es nem arrol, hogy most dobaljuk a labdat jobbra, balra, hogy de igenis a ferfiak a hibasak, de igenis a nok a hibasak.

Konkret feketen, feheren leirt peldakat, tudnek felhozni....csodalkoznek ha szepen bemasolnam ide nektek a beszelgeteseket, vagy leirnam a parbeszedeket amit beszeltunk eloben.


De ugye megint jon a kakan valo csomo kereses. Jon a szokasos maszlag, hogy “akkor benned van a hiba” es az elcsepelt maszlagok.

2018. júl. 3. 11:08
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj szerintem az nem flegamasag ha határozottan vissza utasít egy nő egy férfit

Ha meg túl kedves bajos és ugy utasítja vissza abból nem ért a férfi azt hiszi csak úgy mondja és kéreti magát

Egy idegennel nem fogok bajologni stb határozottan de udvariasan megmondom hogy nem és kesz . Felesleges vihogasbol jopofibol nem értenek

Sok férfi ismerősöm olyan hogy dolgozik a nő is de csináljon otthon minent a no fozzon mosson takaritson míg a férfi haza megy a szállodába és nem csinál semmit

2018. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Az nem gond hogy kedvesen elutasít valakit egy nő. Ezen nem kell fennakadni, ha úgy érzi hogy nem passzolnak, akkor minek menjen bele egy sz#r kapcsolatba? Ez persze férfiaknál is így van. Az a bunkóság, amikor nyilvánosan, megalázóan küldik el a másikat a halál f#szára.

Amúgy tényleg elég sok a flegma bunkó nő és férfi is. Ezek általában nincsenek kapcsolatban. Akik értelmesek, azoknak vagy van kapcsolatuk, vagy nehéz rájuk találni, mert vagy nem, vagy ritkán járnak valahová. Szerencse kell az egészhez.

Amúgy volt olyan is hogy egy tök aranyosnak tűnő lányról kiderült, hogy hatalmas nagy bunkó... (Gondolom férfiakban is vannak ilyenek.)

Amúgymeg az egyenlőség a két nem között jó, csak a nők ezt úgy értelmezik, hogy ők járnak majd dolgozni, a férfi meg ugyanúgy elmegy dolgozni, plusz a házimunkát is megcsinálják, plusz a kertet is, plusz még az elromlott dolgokat is megjavítják. Persze van aki nem így gondolkodik, és fel tudja fogni, hogy a fentebb leírtak nem munkamegosztás, inkább munka "átpasszolás". Nem azt mondom, hogy a nő legyen háztartásbeli! Nem, csak azt mondom hogy munkamegosztásnak lenni kell. A férfi nyugodtan besegíthet a konyhában, vagy kimoshat stb. De ne mindent a férfitól várjanak a nők, mert az már nem egyenlőség.

Visszatérve a kérdésre, ami egy embernek nem jó, lehet hogy másnak pont az kell. Lehet hogy az a bizonyos flegma nő/férfi nagyon jól meg lesz mással. Mint mondtam, szerencse kell hozzá, hogy egy megfelelő emberrel találkozzunk, akivel lehet is valami.

2018. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#16

Na...en pont nem erre gondolok. Nekem semmi bajom a visszautasitassal, meg ha ugy talaljak, hogy “takarodj mar mar te ronda ge**i”.

“Oke, semmi problema, minden jot, szia”.

Ez tiszta sor, ezzel nincs problema.


Itt kezdodik a baj.

Ismerkedunk, heteket irogatunk, telefonon beszelunk, kerdezek, erdeklodok, normalisan kulturaltan beszelget(nék), ha a masik oldalon is vevo lenne a fel a beszelgetesre.

Es akkor kozlom vele, hogy “te mindig ilyen vagy?”, (szobol ert az ember, igy leirom a problemam, a kommunikacio sokat segit) “milyen?”, “csak en irok, ha en nem irok te nem irsz, csak en kerdezek, csak en erdeklodom” es akkor jon a valasz, altalaban ez, “ne haragudj, de ilyen vagyok, nagyon megkedveltelek, de altalaban mindig ez a baj velem es ezert nem jon ossze egy kapcsolat sem nekem”. Nem szep, de ilyenkor elojon belolem a filleres pszichologia, “akkor mit varsz tolem? Vagy csak egosimogatast varsz tolem”, a valasz “nem tudom/lehet”.

Na...es ezutan en mit tudjak csinalni? Es mar egy eve csak ilyen noket fogok ki. Meg a talalkozasig is eljutottam kettovel, de ott is az volt, hogy erdeklodtem, oke, eloben mar volt valamennyi erdeklodes a lany reszerol is, de az a bizonyos nagy erdeklodes nem indult be.

Volt olyan is, aki kozolte velem, hogy “neki ez tul sok, elindultak benne erzelmek, de nem tudja ezeket felismerni, hogy mi”, es neki ez idegen, nem szeretne belefolyni erzelmi viharokba.

Es orizzem meg a hidegverem, legyek nyugodt, mondogassam magamban, hogy “minden rendben, minden rendben” de rohadtul nincs semmi rendben.


Vagy lehet a neveltetes miatt van ez veluk. Mert kb mindegyiknek romokban volt a csaladi hattere, harcban alltak a szulokkel.


Pl itt van a szomszedom, egy 19-20 ev koruli lany. Valami elkepeszto jo alakja van es arcra is gyonyoru, tenyleg olyan lany, aki okkal lehetne bekepzelt es flegma, de ahanyszor elmegyek mellette vagy lat, mindig koszon, jo, ez csak koszones, de ha beszelget valakivel, akkor is odafordul es koszon....mondjuk latni rajta, hogy nem szaladt el vele a lo. Es a szuleivel is nagyon jo a kapcsolata. Azon gondolkodom, hogy ez az egesz undoksag, valahogy lelkiekbol fakad. Pl irtam is, hogy eddig normalis, kedves lanyokkal jottem ossze, es ott is renben volt a csaladi hatter, nem volt az, hogy hadban all a szuleivel. (Persze voltak vitak, meg veszekedesek, de volt tiszteket a szulo irant).

Bar legutobb egy olyan lannyal ismerkedtem akinek meghalt az anyukaja, es egy rakat posztot posztolt, hogy “eg veled anyu, szeretlek anyu stb” es akkor kapok egy ilyet, “ne haragudj, de nekem csak is a kulso szamit, 2018-at irunk, a benso ertekek mar nem fontosak”. (Mondjuk oke, felfogtam, szepen elkoszontem tole, felfogtam).

Szoval.....nem tudom mi ez....

2018. júl. 3. 11:49
 19/27 anonim ***** válasza:
77%

Házimunkát felesben én abban hiszek

Kért nincs mert nem akakrok kertészkedik

Főzni mosni takarítani nem vagyok hajlandó hogy csak én csinalom

Férfi is vegye ki a részét ezekből mert nem szállodában lakik nem vagyok a szolgája csak azért mert nő vagyok

Nem várok el olyat egy férfitól amit én nem tennék meg érte és ezt fordítva én is elvarom

Együtt élnünk közös minden jó is a rossz is

Minden felesben legyen

2018. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
milyen egy normális lány?
2018. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!