Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tönkre tettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre tettem az életem amiért a 26 évem alatt soha nem volt barátnőm és szűz is maradtam?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy igen. Mindig is aszociális voltam, ráadásul helyes sem vagyok és ha ez még nem lenne elég, kommunikálni sem tudok nőkkel. Igazából semmi életem nincs soha nem is volt. Haverjaim sincsenek. Ez az aszociális személyiség tönkre teszi az egész életem és nem tudom hogy változtak meg. Nem tudok egyszerűen. Ráadásul okos sem vagyok igy szar munkahelyen kell szenvednem. Élet ez egyáltalán?? Mondja meg valaki mi értelme van ennek az egésznek. Én úgy érzem semmi. Nem élet ez csak szenvedés. Ha legalább gazdag lennék vagy okos de még az se vagyok.

2018. júl. 1. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

29 vagyok szintén asszoc. Feszengek az emberek között, csoda ha utcára merek lépni. Van egy viszonylag jól fizető melóm. Úgy kb 300 nettót hazaviszek ami hazai viszonylatban nem olyan rossz. Ami a munkahelyeimet illeti volt szar melóm is fizuban. Minden munkára átmeneti melóként gondolok. Egyrészről egy munka sem nyugdíjas meló manapság, másrészről utálom amit csinálok. A lényeg, hogy mindig figyelni kell. Keresni kell a jobb lehetőséget. Ez a munka része!

Az asszoc része pedig, vannak jobb és rosszabb napjaim. Minden ok nélkül úgy izgulok, mintha lámpalázam lenne. Ez van az esetek 70%ban. A munkahelyemen nem jelentkezik, mert hozzászoktam a légkörhöz, az emberekhez. Ha viszont dolgom van a városban olyan érzésem van, mintha minden szem rám szegeződne. Ha nevetnek arra gondolok biztos rajtam nevetnek ilyesmi.

Tudom, hogy voltak olyan pillanataim amikor mindezt nem éreztem és nyugodtan sétáltam végig a város főterén. Ezt még nem tudom biztosra, de úgy gondolom sokkolni kell az agyamat. Ha többször vagyok olyan szituációban ami elől menekülök, lassan hozzászokok.

Ami pedig a szüzességet illeti nincs szűzhártya a kukidon, tehát senki meg nem mondja, hogy nem voltál nővel. Ha valaki 7 évig nem volt nővel, lehet olyan béna a szexben, mint egy szűz. Nagy feneket kerítesz a dolognak. kb csak annyi az egész, hogy belemártod a brét, közben a csaj lehet olyan lesz az ágyban mint egy fadarab vagy egy tengericsillag. Nem csinál majd semmit csak fexik közben azt mondja "tégy magadévá"! :D

2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és képezd magad mindig. Nem egyetemre gondolok, hanem nyelv ami nagyon fontos az európai unióban munkakeresés céljából, vagy ha vállalkozást indítasz akkor kitárul a világ előtted, nem leszel lekorlátozva. Vagy lefizetsz egy tolmácsot úgy is jó :D De a papír/elismervény amit kapsz, hogy elvégezted a képzést nagy löketet ad az önbizalomnak. Ami tapasztalataim szerint tart egy ideig aztán visszaesek, ha nem csinálok semmit. Ezért én is képzés után nézek.
2018. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok és egy cipőben járunk. Mivel önhibámon kívül nem volt még senkim így rossz életem volt. Tönkretette a sors kegyetlen ironiáinak halmaza. Szellemi rokkant vagyok a szocializálódás hiánya végett.
2018. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Volt értelme komolyan vennem a kérdésedet és segítséget nyújtani, vagy te is egy vagy a sok menthetetlen siránkozó közül, aki nem hajlandó akár egy gyufaszálat is odább tenni?
2018. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!