Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tönkre tettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre tettem az életem amiért a 26 évem alatt soha nem volt barátnőm és szűz is maradtam?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy igen. Mindig is aszociális voltam, ráadásul helyes sem vagyok és ha ez még nem lenne elég, kommunikálni sem tudok nőkkel. Igazából semmi életem nincs soha nem is volt. Haverjaim sincsenek. Ez az aszociális személyiség tönkre teszi az egész életem és nem tudom hogy változtak meg. Nem tudok egyszerűen. Ráadásul okos sem vagyok igy szar munkahelyen kell szenvednem. Élet ez egyáltalán?? Mondja meg valaki mi értelme van ennek az egésznek. Én úgy érzem semmi. Nem élet ez csak szenvedés. Ha legalább gazdag lennék vagy okos de még az se vagyok.

2018. júl. 1. 16:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
26F
2018. júl. 1. 16:56
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Először is: nem kellene ennyire borúlátónak lenned. Lehet,hogy nem vagy jó munkahelyen, akkor ávltani kellene. Ez talán alap lenne ahhoz,hogy magabiztosabb legyél.


Ha nem is vagy okos, valamit csak tanultál? Gondolkodj el azon,hogy mihez lenne kedved, egy tanfolyamra sosem késő.

Egy új közösség mindig új lehetőséget ad az ismerkedésre, még ha ez nehezen megy is. Egy barátod sincs, akivel mehetnél esetleg valahová, bátrabb lenne mint Te, és beszélne helyetted?


Pszichológusnál voltál már?


Itt, írásban összeszedettek a gondolataid, még ha elkeserítőnek is írod le a helyzetet, de annyira nem biztos,hogy az.

Öltözködj, sportolj, kérj egy jó frizurát, ezek mind sokat jelentenek.

De én legfőképpen a munkahelyen változtatnék, sokat jelentene ha ez pozitív változást hozna az életedbe.

2018. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Tervek és célok nélkül valóban elveszett ember vagy, ráadásul már most feladtad...
2018. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tetted tönkre, de az önsajnálkozás még soha nem segített senkin! Mit tettél annak érdekében, hogy jobbá váljon az életed? A múlton felesleges rágódni, cselekedj a jelenben és légy a jövőd kovácsa. Ha magadon nem segítesz nem fog változni semmi, ne várd, hogy más lépjen oda hozzád a problémáid megoldásával. Ugyan ebben a cipőben járok mint te, csak én rég kiléptem ebből a gödörből. Annyit üzennék a régi énemnek, hogy ne habozz soha, vágj bele amibe szeretnél! Bármennyire is ijesztő elsőre, így fogsz előre haladni. :)
2018. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 NDSM ***** válasza:
81%

Szerintem nem tetted tönkre az életed. Rengeteg 30-as férfit ismerek, akik még mindig keresik az igazit! Neked egy átfogó reformra van szükséged! Lépései:

1. Azonnali szemléletváltás

2. Szakember felkeresése

3. Új munkahely keresése

4. Közösségi tevékenységekben való részvétel


A többi kialakul.

2018. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Én 23 f vagyok, hasonló helyzetben, hiába próbálkoztam éveken keresztül minden lehetséges formában soha nemjártam sikerrel! Annyival vagyok jobb helyzetben, hogy van egy két haver legalább de igazából ha dönthetnék, hogy megszülessek e vagy sem akkor nem születnék! Ha olyan lányt akarsz aki legalább átlagos még nem is a modell alkat se fogsz találni mert még a ronda dagadt lányok is a pénzre meg a látszatra hajtanak! Elvan cseszve az egész világ szóval hiába sajnáltatod magad jobb ha elfogadod a száraz tényeket könnyebb lesz kicsit!
2018. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha segítek megfogadod a tanácsomat? Nem vitatkozni meg alkudozni jöttem ide. :)

Rövid válasz: még nem tetted tönkre, ha belehúzol és változtatsz.

Hosszú válasz:

"Mindig is aszociális voltam" Fejezd be.

"ráadásul helyes sem vagyok" Amin tudsz változtatni azon változtass, rengeteg férfi stílus blog, youtube csatorna létezik, de még a női oldalakról is elleshetsz egy tippeket. (Én is ellestem a férfi blogokból.) Amin nem tudsz változtatni fogadd el. (Én is elfogadtam, hogy mell helyett nekem két szúnyogcsípésem van. A férfiakat ez nem érdekli annyira, mint engem.) Ha magad mögött hagytad a befelé forduló, beszűkült látásmódodat és és elkezdesz kicsit figyelni másokra akkor észre fogod venni, hogy sok nem kimondottan helyes ember megtalálta már a párját és sok jóképű ember magányos, mert nem tanulnak a hibáikból. Te ne legyél ilyen, te tanulj és erőltesd meg magad!

"kommunikálni sem tudok nőkkel" Ne hazudj, férfiakkal se tudsz. Nem vállalod fel a konfliktust, elsunnyogsz, nem képviseled kellően határozottan magad. A munkahelyeden és az okmányirodában is szende vagy, vagy ha találkoznál egy régi általános iskolás ismerősöddel, aki mindig kicsit feletted állt ma sem tudnál vele mihez kezdeni. Úgy alapból bajod van a kommunikációval, csak a nőknél ez hatványozottabban igaz, vagy ott zavar jobban. Ennek számtalan oka lehet, számtalan kérdésnél kitárgyaltuk már, ha elolvasod őket az egyik válaszban biztosan magadra ismersz és akkor közelebb fogsz kerülni a megoldáshoz is.

"Igazából semmi életem nincs soha nem is volt. Haverjaim sincsenek." Ezt most látom csak, mert mondatonként válaszolok. Hát így legyen ötösöm a lottón. :D Megmondtam, hogy minden téren baj van a kommunikációddal.

"Ráadásul okos sem vagyok igy szar munkahelyen kell szenvednem." Mit értesz azon, hogy nem vagy okos? Rengeteg tehetséges embert alul fizetnek, egy doktoranduszt sem vet fel a pénz. A sok pénzhez kapcsolatok és egy agilis személyiség kell, bátorság, alkalmazkodás, nem okosság, legalábbis nem abban az értelemben, amire én éppen most gondolok. Messzire visz ez a téma, inkább hagyjuk is.


Hajlandó vagy változtatni? Hajlandó vagy megtenni olyan dolgokat, amiktől félsz? Nekem az a megfigyelésem (és esküszöm, hogy ezzel a keménységgel nem bántani akarlak, de ki kell mondanom), hogy a hozzád hasonló szerencsétlen embereknek igazából minden információ a birtokukban van a jobb élethez, de gyávák. Ülnek, sírdogálnak, irigykednek, ábrándoznak, de soha nem vállalnak kockázatot, nem próbálnak ki új dolgokat, mindent pontosan ugyanúgy csinálnak, mint öt évvel ezelőtt. Akármit is mondanak itt most neked azt biztosan hallottad már valahol, csak sosem próbáltad még ki. Nem tanácsra van szükséged, mert azt már épp eleget kaptál eddigi életedben, csak mindig tojtál rá. Most az egyszer fogadj meg valamit és csináld meg. És szánd rá az időt, azt ugye mondanom sem kell, hogy ez olyan, mint a fogyókúra. Több év háját nem tudod egy 30 napos csodadiétával és edzésprogrammal eltüntetni, és a végén nem térhetsz vissza az eredeti életedhez. Ha valamin változtatsz amellett tarts ki.

2018. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Bele kell törődni. De nézd a jó oldalát, stabad vagy, nincs akinek a parancsolgatását, ricsákolását hallgatnod kellene.


Járj el szebb prostikhoz havi 1 belefér, kapcsolatban sincs gyakrabban a szex. Így még jó csajokkal is legetsz.


Ezen felül meg élj. Csak magaddal törődj, és senkiben ne bízz. Nem olyan rossz ez. Marad időd tanulni, hobbira stb. Nem kell szopnod, mert a barátnőd berikácsolta, hogy ez meg ez meg ez kell, csináld meg a 2000 feladatot amit kitalált és mindig ugorj szolga, ha ő épp úgy akarj.


Élj jobban, élj szabadon. Élj úgy mint én.

2018. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vesztettem el, 31 évesen volt először igazi barátnőm (általánosban is volt, de az nem igazi).


Szóval nincs veszve.

2018. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak amiert nem mersz.

Miert vagy ilyen?

Oltozz divatosan , jo illat stb. Menj edzeni es ha ezeket megteszed a tobbi jon magatol.

Remélem segitettem.

Szivesen;)

2018. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!