Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék a magány ellen? 32/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a magány ellen? 32/F

Figyelt kérdés
magányos vagyok 32 évves korom ellenére. Úgy érzem, örökké egyedül maradok. Szerintetek hol lehet ismerkedni egy korombeli fickónak? Illetve hogyan közeledjek lányokhoz? Nem érzem úgy, hogy természetes lenne ez az állapot. Hogy folyton egyedül vagyok. életemben csak egyszer szexeltem, azt is részegen.Szeretenék magamnak egy rendes, csinos lánykát.

2018. jún. 25. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük a barátokkal???Miért nincsennek szerinted?? Hova jársz el? Otthon űlsz?? Gyerekkori barátok?

Akinek barátai sincsennek,párja is nehezen lesz.

2018. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

En is 32 vagyok, elhagyott eletem parja tobb ev egyutteles utan. Szenvedek mint a kutya, mert csak o kell, de kozben meg latom, hogy hemzsegnek jobbnal jobb nok. Ha nem talalsz magadnak egyet, az csak a te hibad. Na meg a noke.

Amugy meg javaslom neked, hogy olvass TheRedPill-t, meg RationalMale-t.

2018. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A magány ellen elsősorban azt teheted, hogy kimozdulsz otthonról.Próbálsz emberekkel ismerkedni, szórakozni.

Minél tovább húzod az időt annál nehezebb lesz ismerkedni.

Ja, és nem tedd magasra a lécet. Tét nélkül közeledj a nőkhöz, próbáld őket ne csak a külső alapján megítélni.

41. N.

2018. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor már minden kötél szakad...
2018. jún. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Egy fontos dolgot tarts szem előtt! Ne legyél egy 100 kilós disznó, fotelharcos!


Sportolj..lesz nő.

2018. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj úton-útfélen. :D
2018. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tanfolyamra, táncórára, járj túrázni, kezd önkényeskedni, stb.. Ez mind segít hogy új kapcsolataid legyenek.
2018. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is kimaradt a szocializáció, pedig még kicsit éltem a szocializmusban. :D F
2018. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fiú (25) ***** válasza:
43%
Járj el ku...zni és megoldódnak a magányos problémák... én is hasonlócipőben jártam de ez segített nekem. már 3-4 éve csak ezt csinálom... anyagilag is jobban kijövök.. amugy 26 vok szoval no para... fel a fejjel. :)
2018. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz akár szopófantom.
2018. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!