Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszútávú kapcsolatom, 280 km-re lakott tőlem, 1 év után összeköltözünk, és pár év után szétmentünk, tavaly márciusban költöztem haza.

Azóta nem igen alakultak jól a dolgok, 1 kapcsolatom volt, bár azt nem lehet kapcsolatnak nevezni..


Sajnos a hosszútávú kapcsolatom miatt (tudom az én hibám..) elhanyagoltam a barátaim, és mint írtam, nem sikerülnek a kapcsolatok.


Régebben könnyebben ment az ismerkedés, de már szinte azt sem tudom, hogy kell.

Sajnos nem vagyok túl bátor ahoz, hogy élőben leszólítsak nőket, az interneten meg hát... a társkeresők számomra tabuk, esetleg facebookon volt, hogy megismertem valakit, de ott nem igen írnak vissza hölgyek.


Hogy tehetnék ezellen a helyzet ellen?



2018. ápr. 23. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz társkeresőzni. Ebben az esetben nekem is az segített és már másfél éve együtt vagyunk :)


A lényeg, hogy ne add fel!

Beszélgess emberekkel és ha esetleg elsőre nem sikerül, ne csüggedj. Én is elmentem pár lánnyal találkoztunk, sétáltunk, beszélgettünk, aztán nem lett több. De tapasztalatnak/élménynek az is jó volt. Sőt, volt olyan, hogy a randi után hazafelé elmentem egy fizetőshöz levezetni a feszültséget :D De ezt inkább nem javaslom.

2018. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!