Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit éreznétek? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek? Hogy lehet erre reagálni?

Figyelt kérdés
Sajnos, a sok munka miatt leginkább a munkahelyemen tudok ismerkedni "csajozni". Elég nagy gyárban dolgozom, így sok ember megfordul. A legtöbb nőről azt hallani és "tudni", hogy könnyen adják magukat, szinte mindegyik kivétel nélkül könnyen kapható. Nem rég kb. 1 éve jött hozzánk dolgozni egy fiatal nő, iszonyat csinos, okos, jó alakja van stb. Róla az járta, hogy megszerezhetetlen és szinte innen a gyárból tuti, hogy senki sem kapja meg. Na, mondom végre egy nő, akiről nem azt hallani, hogy egy rib... Megismerkedtem vele, elhívtam randizni és az első randin oda adta magát :( Persze most mehetnék végig a gyáron büszkén, hogy na nekem meg volt, de nekem nem ilyen szándékaim voltak. Vágytam egy nőre, akiben van tartás, akiért kell egy kicsit küzdeni, akinek lehet udvarolni. Sajnos, ez nem így történt. Úgy vagyok vele, hogy így már nem igazán kell. Persze ellökhettem volna magamtól és mondhattam volna, hogy jah bocs ne szexeljünk... Volt már valaki hasonló helyzetben?
2018. jún. 24. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szex után már nem lehet udvarolni? Ez nekem új.
2018. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Szóval az zavar, hogy ő könnyen kapható, de az nem zavar, hogy te magad is az vagy.


Érdekes.

2018. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek...Vélhetőleg Te kezdeményezted a szexet. Jó, belement, nem kellett volna, de lehet,hogy a vágy/hangulat hevében ez most először történt meg Vele.


Sosem kell hallgatni a szóbeszédre, amit vélhetőleg semmi nem alapoz meg csak a szájról-szájra terjedő fals infó.


Ha konzervatívabb lányt szeretnél Te se kezdeményezz szexet első alkalommal.

2018. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sajnálom a helyzeted. Én király vagyok, mert általában olyan nőkbe futok bele, akik egyáltalán nem adják oda magukat. :-)
2018. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz a felfogásod. Gondolom nem ő vetette rád magát, nem erőszakolt meg. Azért mert volt egy gyenge pillanata, még nem kellene elkapálni. Egyáltalán nem biztos, hogy mással is ilyen könnyen ágyba bújna...
2018. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy éve nem voltam senkivel. Ha most ismerkednék valakivel, akivel szeretnék bármit is kezdeni, társamnak szeretném, és adódna olyan pillanat, nem vagyok biztos abban, hogy sikerülne a "szemérmes szűzlány" szerep.
2018. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ne keressetek a kérdezőben logikát! Gyárban dolgozik...
2018. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én 2,5 éve nem voltam senkivel (és nem azért, mert ronda vagyok, vagy nem lett volna rá alkalom), de istenbizony, ha jönne valaki, aki elvarázsol, akkor lehet nem sokat gondolkodnék a dolgon. Szomorú, ha te ebben méred másnak az értékét. Egyébként te is megvoltál neki az első alkalmon, lehet így már nem is érdekled őt. :P Jó lenne előbb a saját udvarodon sepregetni.
2018. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó válaszok jöttek.
2018. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is van ez? Ha ő lefeküdt veled és ribi, akkor te is lefeküdtél vele és ugyanolyan ribi vagy, nem? Vagy a fiúknál ez nem számít, mert rúd szalámi van a labatok között. Undorító egy munkahely, hol dolgozol? Csak hogy oda sose menjek. Te sem vagy jobb.

N

2018. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!