Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsétlenek! Ti könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlenek! Ti könnyebb helyzetben éreznétek magatokat, ha megnyernétek a lottót?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm és nem is volt sosem. Nem vagyok boldog, és arra gondoltam, ha sok pénzt is nyernék, talán még nehezebb helyzetben lennék, mert azon aggódnék hogy csak a pénzemért kellenék akárkinek is, tehát nem hogy boldogságot, ingább terhet jelentene. Szerintem el se mondanám senkinek. 22/F
2017. jan. 4. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy teher lehet, az biztos.
2017. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mennyi pénzed lenne plasztikai sebészre!
2017. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetemmel van a gond, a belsőmet meg nem tudom pénzzel rendberakni.
2017. jan. 4. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok szerencsétlen, csak ronda.

Ennek ellenére sokat segítene a nyeremény. :)


21/L

2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

jobb szeretnék egy zsír új Lexus-ban sírni mint a jelenlegi Vw Polom-ban

Mellesleg nem kell a nőkre elverni a pénzt amelyik ezt észreveszi és a pénzért van veled az 1 hónap után kikopik a képből...

2017. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Akkor lenne pénzed pszichológusra, aki helyre teszi az önértékelésed.
2017. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"mert azon aggódnék hogy csak a pénzemért kellenék akárkinek is"


Ha be tudnád osztani a pénzt, akkor lehet lenne olyan nő aki csak azért de nem tudna "kizsebelni". Viszont amúgy már láttam olyat hogy egy igencsak nem a legjobban kinéző férfi talált magának egy szép nőt. És amúgy a nő beleszeretett a férfiba...először a pénz miatt vonzódott hozzá...majd a belső értékei és kedvessége kápráztatta el a nőt. Máig együtt vannak, szomszédaim.:)

2017. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 Hidd el hogy a pszichológussal is leállnék vitázni és nem tudná megváltoztatni a véleményem.
2017. jan. 4. 20:12
 9/19 anonim ***** válasza:

Jól jönne a pénz, de hogy jön a lottó a társkeresési problémákhoz? Nem olyan nagy összeg ám, a legtöbben egy-két év alatt elszórják.

Mondjuk, ha valaki jól befekteti, akkor megalapozhatja vele a jövőjét. Nagy vagyonnal meg valamelyest egyszerűbb a társkeresés. De attól még ronda marad az ember. Szóval a pénzemre fognak bukni, nem rám.

2017. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Sokkal. Magas és jóképű soha nem leszek, tehát csak a pénz marad, amivel felszedhetem a nőket. Az nem zavarna különösebben, hogy csak a pénz miatt lennének velem, olyan nő úgysincs, aki önzetlenül, önmagáért tudna valakit szeretni.
2017. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!