Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsétlenek! Ti könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlenek! Ti könnyebb helyzetben éreznétek magatokat, ha megnyernétek a lottót?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm és nem is volt sosem. Nem vagyok boldog, és arra gondoltam, ha sok pénzt is nyernék, talán még nehezebb helyzetben lennék, mert azon aggódnék hogy csak a pénzemért kellenék akárkinek is, tehát nem hogy boldogságot, ingább terhet jelentene. Szerintem el se mondanám senkinek. 22/F
2017. jan. 4. 20:02
1 2
 11/19 A legrosszabb ***** válasza:
Egyértelműen.
2017. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rajtad a pénz sem segít. A pénz nem megváltás, hanem eszköz.


És igen, beszélj a pszichológussal, valszeg okosabb, mint te. Nem vitázni kell...

2017. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"olyan nő úgysincs, aki önzetlenül, önmagáért tudna valakit szeretni."


Akkor még nem láttál nőt. Neked is szakember javasolt.

2017. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Szubjektív hogy okos-e, én elismerem hogy ért valamihez. A problémámat úgysem tudná feledtetni, legfeljebb ha lenne egy lány, az lekötne hogy elfelejtsem.
2017. jan. 4. 21:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen,ha lenne annyi pénzem,tehát sok, akkor még annyira sem foglalkoznék a nőkkel,mint eddig tettem...
2017. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi az előző válaszodban említett problémád? Annyi hogy kötözködős vagy?
2017. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, ha rengeteg pénzem lenne, akkor inkább ennyi erővel leszbikus lennék. Minek kínkódjak egy pasival??? A nők szebbek, értelmesebbek és megértőbbek :)
2017. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én 3 lottómilliárdossal beszéltem eddig. Volt akinek a nyeremény napjától 2 évig követtem mit tett vele naponta küldte a fotót és írta a helyzetet és naponta hálát adtam hogy nincs pénzem! Egy kanyit nem fogadok el bármennyit kínáljanak pedig 10m adosságom van! De a sok pénzhez képest boldog vagyok. Szerencsére láthattam mit művel a pénz és gyűlölöm. Olyan társat keress akinek nem kell pénz olyan helyen ahol nem lehet pénzt költeni! Sajnos énfelém nincs ilyen hely mert még a könyvtárban leszólított lány is azért tanult a kocsikról mert az alapján választ férjet! Szörnyűséges élmény volt!
2017. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Én 3 lottómilliárdossal beszéltem eddig."


Kamu, jobbat találj ki :) :D

2017. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!