Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 200 ezer fizetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 200 ezer fizetéssel nehéz nőt találni?

Figyelt kérdés

Van még cafeteria is, szép kártyára meg erzsire is.


Így nehéz, ugye?

Ismerősök közül akiknek van barátnőjük, az 500 nettó mwfvan, úgy gondolom könyebb, nem?


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell számológéppel elosztani kétfelé minden költséget, de szerintem papucs dolog férfiként mindig mindent fizetni, csak mert puncija van a másik félnek. Normális nő nem is tűrné el, hogy mindent a párja fizessen, mert ő érezné magát kellemetlenül.
2018. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nő, aki nem várja el, hogy fizess mindent, neki akkor is a jobban kereső férfi kell, még ha nem is az ő pénzét költi, mert ez a vonzó benne.
2018. jún. 19. 20:39
 53/56 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a havi 160 ezret kereső páromat. Hidd el neked nem a fizetésed miatt nincs.
2018. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Bírom ezt a troll kérdezőt, és még senkinek nem tűnt fel ahogy látom :D A válaszadók között is vannak viccesek. Ezek a gondolkodásmódok, általánosítások, alap tengerentúli nyaralások fontossága, stb. Mindenki nagyvilági életet él, sehol egy egyszerű ember. Ezigen, ezek aztán a fontos dolgok. 120.000-es nettó fizetéssel Pesten ismerkedtem meg barátnőmmel 4 évvel ezelőtt. Eszébe nem jutott a keresetemen gondolkodni. Ő még keresi a helyét megfelelő hosszútávú munkahely terén. Soha nem várta el, h mindent én fizessek, még ha szerettem is volna. Sokszor a fizetett összeg felét csak úgy odatette az asztalomra szó nélkül és nem fogadta el azt, h ne fogadjam el. Hogy elektronikai cikket fizessek neki, azt meg kb meg se engedné, de elvárni meg soha nem várná el. Egyébként mind a ketten falun nőttünk fel, én szegény körülmények között, egyetemet végeztünk, egyszerű emberek vagyunk. Számomra elrettentő, h sokaknak milyen gondolkodásmódjuk van, milyen prioritások és elvárások, igények. A családomnak kb nem volt semmije, de mamám és édesanyám rengeteget dolgoztak, és elmondhatatlanul boldog gyerekkorom volt tele szeretettel. Én ezt kaptam, ezt tanultam, ilyen lettem, ezt hoztam magammal. Talán ezért is annyira idegen ezek a számomra nagyon szélsőséges felfogások. Mindenesetre hajrá, legyetek boldogok.
2018. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nagyon jól nézel ki, akkor a nőt az se zavarja, ha munkanélküli vagy és nem is keresel állást. Ha nem, akkor viszont súlyos tízezrekbe vagy százezrekbe kerül havonta egy barátnő, és ilyen fizetésből ez lehetetlen.
2018. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Átlagos vagyok. De most komolyan, mi ez a bugyuta gondolkodásmód? Olyan barátnőről, amilyenről te beszélsz, csak hasonló pasinak kell. Ha pénzes lennék, akkor se lennék olyan lánnyal. A jelenlegi párom se úgy választottam, h összevetettem az anyagiakat, h ki, merre hogyan, meddig. Párválasztásnál abszolút kizárom az anyagiakat. Én ilyen családban nőttem fel és a rokonaink is ilyenek voltak mindig. Az én világom ilyen. Általánosítás helyett, hogy a nőknek ez meg az a minimum, inkább élni kellene hasonlítgatás nélkül, nyíltan, öszintén, nem azt nézni, h a másiknak mi van, mert igenis vannak nagyszerű lányok, akik olyan értelmesek, h nem az anyagiakat nézik.
2018. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!