Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 200 ezer fizetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 200 ezer fizetéssel nehéz nőt találni?

Figyelt kérdés

Van még cafeteria is, szép kártyára meg erzsire is.


Így nehéz, ugye?

Ismerősök közül akiknek van barátnőjük, az 500 nettó mwfvan, úgy gondolom könyebb, nem?


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Ferfikent netto egy milla felett, nincs nom mert a munkam miatt hetente ingazom mas orszagokban, kb csak arra van idom, hogy jet legyen, vagy h akklimatizalodjak.


Hiaba keresek jol ezt az eletformat egy no sem viseli jol es ezert nem lehet oket hibaztatni. A fizetesed nem sok, de eppen rosszabb is lehetne. Naszoval, feltetelezem hogy a no amit valasztasz szinten dolgozik ergo neha bevasarol (kaja), fizeti a mobiljat, a make upjat szoval ami rad marad az az ettterem, strand, szinhaz, club, party. Ha nem mindennap mesz ezekre a helyekre akkor siman ki tudod sporolni a dolgokat, de ha elmentek valahova akkor alap hogy te fizetsz.


Aranyaso vagy sem, sosem hagytam egy nonek sem hogy fizessem, evidens hogy ez a mi dolgunk. Szoval valahogy valts szemleletet es ertsd meg hogy a no is keres penzt, ergo nem neked kell mindent megvenned, a no az nem egy 3 eves gyerek akit muszaj eltartani.


Jol nezek ki, csak szep noim voltak es egyik sem volt aranyaso, mert azokat kiszurom messzirol. Az ilyen szolis, fake DG oves mukormos noktol a hideg raz es az eletben nem egetnem magam veluk az utcan.

2018. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Miért "alap", hogy te fizess mindent egy kapcsolatban?


Normális nő ezt nem várja el + ő is költ rád, meglep valamilyen ajándékkal vagy közös élménnyel, amit ő fizet.

2018. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
20%

,,Miért "alap", hogy te fizess mindent egy kapcsolatban?"


Egy férfinek ez nem kérdés.

Ez alap,ez ösztön.

Egy férfi nem engedheti meg,hogy a nő fizessen mert nem.

Komolyan férfiasságot nem ártana tanulni meg tököt növeszteni mert ennek híjján vannak a férfitársaim sajnos.

A nők nem hiába panaszkodnak,ki vannak.

2018. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
58%
Egyenjogúság van, tehát a nőnek kell fizeti a felét a dolgoknak így fair .Vagy ha nincs egyenjogúság akkor ne tiltakozzanak a: nőnek a konyhában a helye mondásokra sem. Nem úgy működnek a dolgok ,hogy kimazsolázzuk a nekünk kedvező dolgokat és csak azért emelünk szót.Jogok mellé kötelességek is járnak.
2018. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
"Egy férfi nem engedheti meg,hogy a nő fizessen mert nem." - Andy Vajna, te vagy az? Mert akkor megértem, hogy hörcsögarccal és sörhassal csak gold diggerek futnak a karjaidba, de egy normális párkapcsolat nem arról szól, hogy eltartunk valakit.
2018. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
58%
Az nem férfiasság, hogy jól lehúznak. Egyenjogúság van, a nők is dolgoznak, max. a Nemzet Hörcsögének a csajához hasonlító "nők" várják el, hogy tejelj mindenért.
2018. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
41%

Kimondta,hogy nem kell dolgozzon a nő?

Csak azt mondtam,hogy például étteremben ne,hogy már elvárd a nőtől fizessen.Mi ez már?

Meg majd kifizetteted az üzemanyag felét is vele?

Vagy hogy gondolod?

Egyszóval se mondtam nem kell dolgozzon a nő,sőt ő vezeti otthon a háztartást is,ebből sose volt gond.

Milyen lehúzásról van szó?

2018. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Ha pl. mentek valahová nyaralni, te fizetsz mindent, az utolsó üdítőig?
2018. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Igen soha nem engedném ő fizessen,nem veszi be a gyomrom egyáltalán.
2018. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

41-es


Azert mert alap hogy mi fizetunk, konkretan lehetne az arcomrol a bor ha hagynek egy not fizetni-ha felajanlja akkor ertekelem, de nem fogadom el. Ha nyaralok evidens hogy en fizetem, de olyan nom meg nem volt aki be me tett volna valamit a kozosbe mindezt anelkul, h kertem volna.


Sosem ertem ezeket a mindent felesbe es a benzinpenzt is karaktereket, komolyan ennel egobb dolog keves van.

2018. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!