Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 200 ezer fizetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 200 ezer fizetéssel nehéz nőt találni?

Figyelt kérdés

Van még cafeteria is, szép kártyára meg erzsire is.


Így nehéz, ugye?

Ismerősök közül akiknek van barátnőjük, az 500 nettó mwfvan, úgy gondolom könyebb, nem?


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
68%

Lehetni lehet csak gondolom te is a szexi nőkre vágysz na azokat necces igen.

Ez van.

2018. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
#20 Igen. Pontosan ezt csináljuk.
2018. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 peca1000 ***** válasza:
Nettó 60-70EFt-al is volt mindíg nőm, nem ezen múlik.
2018. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen fizetéssel csak akkor lehet nőd, ha tökéletesen nézel ki, jóképű, magas és izmos vagy.
2018. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Elég szép, szexi nőnek tartanak, és a párom kezdőfizetése kb. másfél éve ennyi volt. Most már 230.
2018. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Magasabb fizetés kitudja mikor lesz, ha megdupláznám az is csak 400 nettó lenne havonta, ami nem sok, és ahogy nézem még azzal sem lehet sikert aratni.
2018. jún. 16. 17:51
 27/56 anonim ***** válasza:
0%

Kulfold, forintra atszamitva 1 millio felett egy kicsivel es nem zavar(Na) ha valaki havi 200-et keres ez csak akkor zavar(Na) ha tolem kerne penzt. Mondjuk igy visszagondolva amikor olyan pasim volt aki nem ally jol anyagilag elegge lekorlatozodtak a lehetosegek, mert o egy csomo dolgot nem engedhetett meg maganak ami nalam termesztes (tengerentuli nyaralas, vagy csak szimpla fine dining). Megallopodtunk h mindent felesben fizetunk ezert bejartam Anglia legszarabb hoteljeit vele amit kozosen fizettunk, mert ismet: nem tudta egy jo hotelnek a felet sem megengedni maganak.


Nem panaszkodom, mert csupa jo emlek hozza, de pl Kubaba a barataimmal mentem mert nem tudta megengedni maganak. Felajanlottam, h kifizetem, no biggie de ehhez buszke volt amit tisztelek benne. Szoval itt nem az a gaz, h a pasi tud maganak venni egy kakaos csigat mert egyetemi eveim alatt voltam hasonlo helyzetben, hanem az hogyha osszejon egy novel akinek kesz egzisztenciaja van akkor akar akarja akar nem, az alacsony fizetese kvazi befekezi a kapcsolatot.


Azota ferjhezmentem, a ferjem tobbet keres mint en plusz imadjuk egymast, es ilyen gondok nincsenek. Szoval a lenyeg az h nem mindig azert vannak a netto 200 as pasik ignoralva mert minden no a penzre megy es aranyaso hanem azert, mert neha befekeznek egy kialakitott eletstilust. Ez a suba a subahoz mondas nem veletlen, es ebben semmi derogalo nincs.

2018. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Így van az a baj,hogy ezzel teljesen bekorlátozza magát is meg a csajt is a pali ha nem törekszik jobbra.

Mert senki nem akar otthon ülni csak.

2018. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Havi nettó 400 kevés lenne???? :-o Én verném a s.ggem a földhöz örömömben, ha ennyit keresnék! Abból már félre is lehet rakni legalább havi 100-at, lehet lakásra gyűjteni stb. Mi nem elég rajta?


De kérlek, áruljátok már el, hol lehet Magyarországon havi félmillió fölött keresni??

2018. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó nagyon egyszerů

Tárgyalókèpes angollal,senior szoftverfejlesztőkènt jóval többet.

Vagy pènzügyi vonalon erős matekkal is.

2018. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!