Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember magának köszönheti a társkeresési sikertelenségeit?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni, viszont azt látom, hogy sokan, akik panaszkodnak a társkeresés miatt, nem is akarnak tenni a dologért. Pár példa:

- Visszahúzódó illető: Észre sem veszi, ha kezdeményeznek nála és kizár egy csomó ismerkedési lehetőséget, pl. a netet.

- Nincs normális férfi/nő szövegűek: Pár felszínes dolog alapján eldöntik néhány perc alatt mindenkiről, hogy nem elég jó nekik és esélyt sem adnak a másik fél komolyabb megismerésére.

- Akik szerint az alak/izom számít: Nem állnak neki sportolni vagy figyelni az étkezésre.


Ezek mind olyan dolgok, amiken viszonylag könnyen lehet változtatni. Ezek az emberek akarnak egyáltalán igazán ismerkedni, ha minimálisan sem képesek tenni a dologért? A fentiek közül minden példáról érkezik kérdés, de általában a kérdező válasza mindig az, hogy ő nem fog kezdeményezni, ő nem fog neten ismerkedni, nála nem próbálkoznak, vele nincs gond, ő akkor sem talál normális embert, ő akkor sem fog edzeni. Ők miért nehezítik meg a saját életük?



2018. jún. 9. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Méghogy nekem?!

Nincs közöm mások problémáihoz.

2018. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sokszor szerencse kérdése is.
2018. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen is meg nem is.

Rólam például egyáltalán nem mondható el, hogy ne tennék azért, hogy vonzóbb legyek. Rendszeresen edzek, kiszámoltan étkezem, jól fizető munkám van és részt veszek érdekes dolgokban, nem otthon punnyadok minden nap.

Viszont egyszerűen képtelen vagyok helyesnek látni az arcomat vagy elhinni, hogy egy lány engem ránézésre férfiasnak, vonzónak találna. Ez pedig nyilvánvalóan kihat a viselkedésemre, hiába próbálok meg önbizalmat színlelni, mindig az van a fejemben, hogy úgysem tetszenék egy olyan lánynak, aki nekem igen, és emiatt valószínűleg a potenciális lehetőségeket is elszalasztom.

Szóval mondhatjuk, hogy magamnak csinálom, de nem lustaságból vagy igénytelenségből, hanem mert nem tudom a saját érzéseimet akarattal megváltoztatni.

2018. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek. Mindig egyszerűbb ülni és sajnálni magad, mint rászánni magad a kitartó munkára. Néhány év leforgása alatt egy csomó férfi és nő tök vonzóvá melózhatná magát (fizikailag és szellemileg egyaránt).
2018. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ápolatlan, a ruházatára és a szájhigiéniájára nem ad, gusztustalanul viselkedik, akkor igen is tehet róla.
2018. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2: A szerencse mindenhez kell, de az esélyeket növelhetjük. A társkeresésért nem tevő ember és a társkeresésért tevő ember kb. olyan sok esetben az itteni kérdések alapján, mint valaki, aki átmegy a zebrán zöld lámpánál és valaki, aki lazán kisétál egy autópályára.


#3: Az érthető, ha valakinek komoly önbizalomproblémája van, de látod, tettél a dolgokért és nem csak panaszkodtál. Az edzéstől és hasonlóktól nem lettek nyitottabbak feléd ismerkedés terén?


#4: Ezzel egyetértek. Minimális edzés után rajtam is látszott már eredmény és ezt sokan észre is vették.

2018. jún. 9. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

3-as vagyok.

Társaságomból voltak lányok, akikkel alakult valami, de annak nem sok köze volt a külsőmhöz, meg tudom is, hogy ha ismerősről van szó, ott más dolgok már jobban számítanak.

Viszont utcán ugyanúgy azt látom, hogy azonnal elkapják rólam a tekintetüket, igyekeznek rám sem nézni.

2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
63%
nem éppen biztos hogy van olyan de a genetika játszik fő szerepet inkább
2018. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
90%-ban igen. Van egy meseszép barátnőm, álom alakkal, képtelen pasizni, 24 évesen még szűz, nem volt senkijr, csak pár randi. Szóval külsőre 10/10, mégsem megy neki ráadás csaj. Szerintem ő saját maga tehet erről
2018. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!