Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szeretnék szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretnék szerelmet magamnak már, mert nagyon hiányzik egy társ, akkt szeretgethetek, puszilgathatok, ölelgethetek stb. (? )

Figyelt kérdés

Szóval...nagyon szeretnék már párkapcsolatot. Mivel barátaim nincsenek és nem vagyok egy nagy társasági ember, mivel senki sem ismer, ezért neten próbálok szerelmet találni.

De sajnos van egy kis bibi....

Én nem nagyon nehezen nyitok, nyílok meg és a facebookon próbálok random lányokra ráírni (előtte persze ellenörzöm, hogy kapcsolatban van-e vagy sem) de mivel van egy kis hibám, ami az, hogy nem nagyon szeretem a közösségi oldalakon felvállalni az arcomat.

Ezért gondoltam csinálok egy kamu profilt, egy fantázianévvel, kép nélkül és így írnék rá lányokra.


Titeket zavarna ez? Vagy valamennyire visszataszító, hogy egy ismeretlen fiú, kép nélkül kérdezősködik? (Persze gondolom, hogy az, de ilyen helyzetben vagyok) :( :/ és ez az egy lehetőségem van csak. 25f



2018. máj. 25. 14:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon nehezen nyitok*
2018. máj. 25. 14:15
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

A lányok többségében nem is nyálasak.


Túl sok romantikus filmet nézel, nőj fel.

2018. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány nem ír vissza kamuprofiloknak. Egyszerűen gyanús. Ha meg még találkozni akar, akkor a lány tippelhet, hogy a bal- vagy jobb veséjét akarják majd tőle.


Én meg csak azoknak írok vissza, akiket ténylegesen ismerek személyesen. Sokan vannak ezzel így szerintem.

2018. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Nem értem mire írtad a választ.


#3

Igen, tudom, gondolom....csak na, nekem meg ez jutott. :( ebből kell épitkeznem.

2018. máj. 25. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért mondod, hogy ez az egyetlen lehetőséged. Most sajnáljunk, vagy mi? Mit vársz?


A szerelmet arc nélkül lehetetlen megtalálni. Egy normális lány sem fog veled találkozni, ha nem lát rólad egy képet, vagy többet, hogy biztos ne egy öreg pedofil legyél, még akkor sem, ha beszélget veled és megvan a szimpátia.


Én vissza sem jelölök senkit, akit nem ismerek, nem hogy kamu profilokat, és nem lennék hajlandó beszélni egy olyan emberrel, akiről egy darab kép sincs fent, az egyszerűen fura. Egyébként a random lányokra ráírás már úgy rossz, ahogy van, még képpel is. A chaten ismerkedés is annyira béna, persze tudom, hogy élőben nehezebb, de küzdeni kell kicsit a jó dolgokért.


De mi az, hogy ez az egyetlen lehetőséged? Értem én, hogy nem vagy elégedett a külsőddel, de akkor nyilván a saját kategóriádban keress lányokat. És előnyös képet azért nem olyan nehéz csinálni, vannak effektek, lehet távolit csinálni meg minden. Vállald fel magad, az arcodat, a nevedet, és akkor az esélyeid is nőnek.

2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamuprofilokkal nem sok esélyed van, a sajátodról próbálkozz, akármennyire is nehezedre esik.
2018. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fordított esetben te hogyan reagálnál egy ilyen megkeresésre. Sehogy, igaz?

Mi az a hiba amit nem mersz felvállalni?

Hidd el van nőben is hasonló mint te, olyan akinek van egy kis hibája.....próbálj személyesen keresgélni. A lakhelyed, munkahelyed környékén, esetleg programokon.

2018. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha élőben találkoznánk és rám nyomulna ilyen ember, aki nem az, akinek neten mondta magát, akkor rendőrt hívnék rá.


A kapcsolatnak az alapja a bizalom. Hogyan kellene valaki egy szikrányi bizalmat is tápláljon irántad, ha nem vállalod fel a neved sem és az arcod, ééés még kitudja mi minden mást is. Ne légy már beteges.

2018. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy hidd el, sokkalta jobban értékelek egy csúnya embert, mint:


1.) Olyant, aki kép/név nélkül ismerkedik és elvárja, hogy ne nézzem pszichopatának

2.) Nem vállalja fel az arcát, pl. agyon photoshoppolt képeket tesz ki, vagy becsapós kamu képeket stb.


Ha látok egy rondácska embert képen, akkor gyakran arra gondolok, hogy "ehh, legalább felmeri vállalni magát és nem photoshoppolt képeket tölt fel a profiljára"..

Lehet, hogy nem leszek szerelmes beléjük, de az ilyennek legalább nem megy instant-letiltás.

2018. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ember ha ronda vagy keress egy ronda csajt! Ha kövér vagy úgy te is egy olyan nőt. A sikertelen pasiknak 80 % azért az mert nem a saját fajtájánál próbálkoznak.
2018. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!