Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy magyar férfiakkal annyira nem érzem jól magam és nem is értenek úgy meg, mint a külföldiek. Kicsit furcsának találom, hogy mindenhol csak külföldiekkel ismerkedem és érzem jól magam magyar nőként. Ez lehet valami fétis? Ha nyaraltam, ha buliztak, ha munkában voltam, az összhangot sosem magyarokkal találtam meg. Mi lehet ennek az oka? Mert amúgy jól kommunikálok, nem vagyok ez a tipikusan visszafogott csaj, csak valahogy a külföldieket nyitottabbnak, pozitívabbnak látom és a mentalitásuk is nagyon más. Néha szoktam ezen gondolkodni, hogy magyar férfiakkal miért nem megy nekem ez a dolog. Hm.

2018. máj. 10. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretek ilyen nőkkel beszélgetni mint te mivel a lányok többsége olyan mint ahogy leirtad a magyar férfiakat, egyáltalan nem nyitottak és nem tudnak felszabadulni annyira.
2018. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Tènyleg màs mentalitàsùak a külföldiek egy rèsze. Èn laktam külföldön 8 èvig, onnan mèg jobban làtni, hogy a magyarok mivel màsabbak, mint pl a spanyolok, vagy az olaszok, vagy a nèmetek angolok stb. Persze egyik nemzetet sem lehet egy kalap alà venni, de sok magyar ismerōsöm volt külföldön (mind làny), akik azt mondtàk, hogy soha többet magyar pasival. Fèrfiaktòl nem hallottam ezt.
2018. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Erre én is kíváncsi lennék, mert nálam pont ugyanez a helyzet! Külsőre is jobban tetszenek a külföldi, déliesebb pasik, de valahogy könnyebben meg is találom velük a hangot - annak ellenére, hogy nem az anyanyelvünkön kommunikálunk, mégis, valahogy gördülékenyebb az egész. Én is elgondolkodtam rajta, hogy talán az én mentalitásom nem passzol a magyar közegbe, vagy a fizikai vonzalom / annak hiánya miatt van?


25N

2018. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Az ember azzal találja meg a közös hangot akivel nagyon meg akarja. Azért nem érzed jól magad magyar férfiakkal mert nem is akarod magad jól érezni magyar férfiakkal, ennyire bonyolult.

Nekem is nehezemre esne megtalálni a közös hangot a kiabáló, alpári, mozdonyszőke emberekkel mert nem is akarom.

2018. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, veled van a gond.

A magyar nők többségének ugyanis sikerül megtalálnia az összhangot magyar férfiakkal.

2018. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. A diplomás, szép, tanult barátnőim nem ezt mondják, hanem, hogy a magyar pasik trógerek... 😂 Úgyhogy, lehet a legtöbb tanult nő, nem annyira osztja a véleményed.
2018. máj. 11. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!