Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő elvárja hogy magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elvárja hogy magasabb legyen a férfi az egy felszínes igény?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 10:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

És még egyszer: NEM ILLIKRE MEGY A TÁRSKERESÉS.


Mert mondom, akkor kilókban is legyen ez, 50 kilós nőkhöz max. 60 kilós férfiak. Derékig érő hajú nőkhöz vállig érő hajú férfiak. Rövid hajú pasiknak rövid hajú nők.


Így illenek egymáshoz.

2018. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem. Önmagában nem.
2018. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez csak egy szempont, ha nem csak ilyen jellegű szempontjai vannak valakinek, attól még nem dől össze a világ.

Nekem annyi "elvárásom" van ezen a téren, hogy legalább apám magasságú legyen a férfi, apám 170cm magas, én 151cm magas vagyok, egyszerűen annyi, hogy nekem furcsa lenne, ha a párom nála alacsonyabb lenne, miközben én meg magasabb vagyok anyámnál. Persze ezt boríthatja, ha megismerek valakit, aki alacsonyabb és mégis úgy lenyűgöz a személyiségével, tehát ez nem kőbe vésett elvárás, nem olyan, mint az, hogy ne legyen alkoholista például, de egyelőre nem ismerek olyan apámnál alacsonyabb férfit, aki a személyiségével borítani tudta ezt az elképzelésemet a magassággal kapcsolatban.

2018. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!