Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő elvárja hogy magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elvárja hogy magasabb legyen a férfi az egy felszínes igény?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Ki mondja meg, mi a felszínes? Én világéletemben azt vallottam, hogy jóképű férfi kell mellém, aki nekem tetszik, nem tudok _kizárólag_ a lelkébe beleszeretni. Elhiheted, hogy nem érdekel, más mit gondol rólam emiatt.
2018. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

#8 èn vagyok a # 3 as.


183 cm magasra nőttem! Alacsony lennék? A példámat nem magam èletèből merítettem! Csak sztem ha irreális elvàrása van a partnert illetően a nőnek az már lehet felszínes!

2018. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a felszínes aki nem magának választ a saját ízlése szerint hanem olyat keres akivel villoghat. Ha nem azért van az illetővel mert szereti hanem mert élvezi hogy féltékenyek rá. Hány ilyet látni a strandokon néha az utcán is mikor azt figyeli a pasi hányan bámulják meg a nőjét aki tangában feszít mellette vagy mikor a nő villog a pasija pénzével vagy külsejével. Na ezek felszínes kapcsolatok.
2018. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
De mitől irreális az, ha valakinek a magas férfiak tetszenek, de ő maga alacsony? A vonzalom nem matek alapján történik.
2018. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Ezen az oldalon, már az is felszínes, aki levegőt mer venni.
2018. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
#12 Tudod mi az irreális elvárás? Ha ülök a szobában egész nap és azt várom, hogy pénzeső essen rám. De magas párt akarni alacsonyként semmiben sem irreális. Főleg nem a te dolgod ezt megítélni azok helyett, akiket érint.
2018. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
151 cm magas nő vagyok cipő nélkül, mekkora férfit akarjak, hogy ne tekintsenek felszínesnek, törpét?
2018. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, de mondjuk 180 centis nőként már nehezebb dolga lesz így.
2018. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
Azt teljes mértékben megértem, amikor +170-es lányok 180-185 centis pasikra vágynak (ők illenek hozzájuk). Azt is el tudom fogadni, amikor az alacsonyabb 160-165-ös csajok is legalább 15 centivel magasabb pasikkal szeretnének összejönni. 170 centis pasiként összeszorul a szívem, fájdalmamban harapdálom az ajkaimat és próbálok úgy tenni, mintha csak egy bogár ment volna a szemembe (összeszedve azt a kevés megmaradt férfias önbecsülésemet), de én is tudom milyen a vonzó férfi ideál, így próbálom elfogadni a döntésüket. Azt viszont nem tudom megemészteni, amikor 155 centis csajok - rájátszva a szituációra - már csak dacból is ignorálnak/elfordítják a fejüket és ha próbálok velük egy teljesen kötetlen szolid beszélgetést kezdeményezni, akkor reflexszerűen úgy pattannak fel mellőlem, mint ha egy utolsó, koszos hajléktalan lennék, akivel ciki 3 méter sugarú körben tartózkodni. És mindez azért fájó, mert arcra nem tartom magamat csúnyának, kulturált nevelést kaptam és tudom, hogy mi az a határ amit nem szabad átlépni. De ha egy lány úgy viselkedik velem, mintha a 40-es években látna engem sárga csillaggal a mellkasomon, azt nem tudom elfogadni.
2018. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

"összeszorul a szívem, fájdalmamban harapdálom az ajkaimat és próbálok úgy tenni, mintha csak egy bogár ment volna a szemembe"


Neked ezért nincs csajod. Nem a magasságod miatt, hanem mert úgy viselkedsz, mint valami 19. századi úrikisasszony.


Téged nem öntött el a szánalom érzete, mikor ezt leírtad? Akkor se kellenél senkinek, ha 190 magas lennél.

2018. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!