Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tutyi mutyi félénk visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tutyi mutyi félénk visszafogott férfiak tényleg sose találják meg a párjukat, ők általában mindig szingli lúzerek maradnak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Majd rátelepszik valami nagypofájú gyk-s tankaranka femináci, aztán uralkodik rajta kényére, kedvére.

Csóri gyerek ígyis úgyis felköti magát, a donnatonna hárpia rásegít még.

2018. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja. És kapaszkodj meg: a tutyimutyi, félénk nők is ugyanígy járnak.
2018. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En félénk vagyok, mégis mindig van pasim
2018. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ezt hogy csináltad? Én is félénk lány vagyok és szinte alig próbálkoznak nálam. Még soha nem volt barátom. Most is tetszik valaki, de neki nem kellek. Nem tudom amiatt,mert nem vagyok az esete vagy mert ő is ugyanilyen besz_ri :D

2018. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!