Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy átlagosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy átlagosan szép lányt?

Figyelt kérdés
Alacsony,dagi,ronda vagyok de egy normál csajt szeretnék! Ha nem jön össze akkor inkább nem kell senki.
2018. máj. 21. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha mondjuk tele vagy pénzzel, semmi gond.

Kolleganőmnek mindhárom fia zsírdisznó, de gazdag (fullos kocsival, jól menő vállalkozással). Mindháromnak topmodell barátnője van.

2018. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen sok nőnek bejönnek a mackós pasik, de a mackós nem alacsony, dagi, ronda, hanem túlsúlyos, de izmos, férfias. Te kevered a malac és a maci szót...
2018. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11


Ezt azokhoz a kérdéshez írogasd ahol arról témáznak hogy a nők a pénzre hajtanak vagy sem!

2018. máj. 21. 13:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Keress guglin hozzád hasonló képet, kíváncsivá tettél.
2018. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyébként egyetértek veled, hogy nem kasztokban meg szintekben kellene gondolkodni, és nincs semmi jogalapunk eldönteni, hogy ki mennyit ér egy-egy külső jegye alapján. Viszont ha számodra fontos tényező a megjelenés, akkor miért kéred számon másokon (a nőkön), ha esetleg nekik is...?
2018. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért nem kell dagadék, ronda nő?


Én is csak a normál pasikat szeretem, és inkább nem kellene senki, ha nem jutna ilyen, főleg nem kéne egy alacsony, hájas, ocsmány, IQ light, követelőző kis görény. :)

2018. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

181 cm vagyok. Azt mondták helyes voltam mikor nem voltak kövér.


Azért mondom hogy ez alacsony mert manapság magasabb az átlag mint az én korosztályomra (28) volt jellemző!

2018. máj. 21. 13:55
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Néha kb. olyan pasikat látok tényleg tök dekoratív csajokkal,akik olyanok,mintha a Scooby-Dooból a Bozont elevenedne meg,vagy egész jó csávókat semmilyen csajjal.Mondjuk nálam egy Bozotnnál nagyobb az igényem,mégse vagyok vénlány,szóval valamit csak jól csinálok.


Ha nem akarsz tenni magadért,de elvárod,hogy leadják hozzád az igényeket,nem gond,csak majd ne gyere ide óbégatni,hogy mi nők milyen csúnya gonoszak vagyunk,mert te se vagy különb egy fokkal sem.

2018. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyat várj el egy kapcsolatban a másiktól amit te is tudsz nyújtani.
2018. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A férfi átlag magasság 176 cm ha jól emlékszem. Te nem alacsony vagy, hanem magas.
2018. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!