Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól hogy nem volt még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy nem volt még sosem barátnőm attól miért hisznek sokan melegnek?

Figyelt kérdés

Volt aki azt mondta a hátam mögött hogy biztos hogy meleg vagyok, mert 21 éves létemre nem volt még barátnőm. Pedig ez nem igaz. De szeretnék nagyon barátnőt, de mivel nem vagyok társasági ember, meg csendes személyiségű vagyok ezért nem volt még barátnőm. És lehet hogy nem is lesz soha emiatt.:( De attól még nem vagyok meleg...

Vagy ti is az gondoljátok rólam emiatt.


21f


2018. máj. 13. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az emberek nem ismernek, arról elkezdenek kialakítani egy képet. Eltérsz az átlagtól, ennyi az egész, de kevesen gondolnak bele. Szerintem lesz barátnőd, ne aggódj! :)
2018. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem látnak bele az életedbe. Azt hiszik, hogyha nekik könnyebben megy, akkor neked is ugyan úgy megy, mint nekik és biztos valami tudatos döntés miatt nincsen barátnőd.


Ha engem zavarna ez, amit csinálnak, akkor a helyedben megmondanám őszintén, hogy zárkózott vagyok.

2018. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mondtak mar engem is melegnek, de megmagyaraztam, hogy nem vagyok meleg csaj vegkepp nem szoktam ismerkedni, nagyon ritkan jarok ki igy az eselyem 0.

Leesett az all az oszintesegtol bocsanatot kertek es tobbet nem pletykaltak rolam.

2018. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok és rólam is ezt feltételezik. Soha nem volt még csajom.


F/21

2018. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen még a közeli családtagom is mondta pedig pontosan tudja hogy magamnak való vagyok, szociális fóbiás és nem megy az ismerkedés azért nincs semmi. Bár nálam valahol tudatos hogy nem kell párkapcsolat, se nő se férfi :D

Szóval ezek a társadalmi elvárások miatt vannak, szerintem sokan csak azért vannak kapcsolatba hogy ne nézzék melegnek őket.

27F

2018. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert undoritó gennyedék társadalomban élünk, ahol nem a gazemberekbe rúgnak bele, hanem a földön fekvő, magatehetetlen emberekbe! Nem elég, hogy levegőnek néznek minket a nők, a tetejébe még van képük melegnek is nevezni minket!

Üdv, egy szintén melegnek nézett sorstárs...

2018. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!