Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van alapja ha...

Mit gondoltok, van alapja ha egy srácot elég sokan melegnek tartanak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2011. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viselkedés öltözködés -t lehet alapnak venni ha már el tér az atlag emberekétöl :D
2011. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan a kinézete és a járása miatt mondják, meg azért mert még nem volt barátnője, ugyanakkor csak fiú barátai vannak (akik ráadásul ilyen rockos társaság), szóval szerintem hülyeség, csak sokan azt hiszik.
2011. dec. 21. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Attol függetlenül hogy rocker társaságban van nem jelenti azt hogy G,van 1 távoli ismerösöm akinek nem volt meg barátnöje és 22 de le szarja az egészet és bulizik a haverokkal stb kélrdeztem már tölle hogy miért nincs neki barátnöje válasz erre ki élem magam minden majomságba benne vagyok de ha barátnöm lesz akk nagy esetbe a társasággal is ritkábban fogok logni....szal.... :D
2011. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zeronibble ***** válasza:
Lehetne fodrásznéni-imitátornak is nevezni, csak úgy nem rövid.
2011. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem meleg. Nagyon úgy hangzik. 90%

Én meleg vagyok szal...

2011. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!