Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eljő az az idő mikor a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljő az az idő mikor a nők a kedves, vicces, aranyos pasikat fogják szeretni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Egyelőre a külső a lényeg, hiszen erre szelektálódtunk az évmilliók során. Hosszú időtávlatban el tudom képzelni, hogy a megbízhatóság és a kedvesség nyerő lesz, de az még pár tízezer év biztosan.
2018. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Én egyszer kedves, vicces és aranyos vagyok. Máskor meg egy igazi nagyszájú, egoista troll. Imádnak. Mindkét énemet, főleg így együtt. Nyilván logikus, hogy miért.
2018. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Esetemben amikor kedves és vicces vagyok imádnak, amikor bunkó akkor nem. Természetesen az imádat csak baráti szinten van jelen. Más szóval bírnak a csajok, de külsőleg nem vagyok vonzó nekik.
2018. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

"kedves, vicces, aranyos"


Régebben egy női barátom sem értette sosemnem, hogy miért nincs párom, pedig mind a hármat megkaptam tőlük, mint jelzőt. Erre azt mondtam anno mindég, hogy ha megértenéd, akkor az lenne az igazi paradoxon. :D >:]


Ma már női barátaim sincsenek (színte), leszűkítettem olyanokra akik nekem is semlegesek.

Epekedés a végtelen reménytelenség mezején tök romi, csak na... Hülye azért én sem vagyok. :)

2018. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem, a csajok a sármos rosszfiús stílusra nedvesednek.


Egy pasi ne legyen kedves, vicces, pláne ne aranyos, egyáltalán nem férfias.

2018. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves, vicces, aranyos ő is:


https://www.youtube.com/watch?v=t1wAjcWHkDY


De ez a három tulajdonság egy jól működtethető párkapcsolathoz édeskevés. :-)

2018. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem. Felejtsd el, hogy ementén gondolkodsz, a nőket nem ez izgatja. A nőket csak az érdekli, hogy te azon a skálán, ami a státuszodat jelzi, valamint a figyelmet, amit ki tudsz csikarni, hol helyezkedsz el. Ha elég magas pontot érsz el ezen, csak akkor fog számítani, hogy emberileg milyen vagy. Különben lehetsz a világ legjobb fel csávója, le se fognak szarni.
2018. máj. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak nekem jut arról eszembe hogy ha egy férfi azt mondja önmagáról h "aranyos", akkor ő igazából meleg?

Aranyos esetleg egy lány lehet, vagy ahogy írták egy kölyökkutya max.

Ha férfiként max ennyit tudsz felmutatni akkor nem elég hogy meleg vagy de még valamit el is b . sztál az életeddel.

Mondom mi számít a túlélésben, így teljesen érthetően ez számít a nőknek is, a génállományuk továbbadása szempontjából:

- intelligencia

- testi erő

- kinézet

- egészség

- jólét, anyagi háttér


Hadd ne mondjam ez az 5 dolog ugyanúgy meg LEHET egy extrovertált, magamutogató "alfa-hímben", meg introvertált, csöndes, jó humorérzékű, törődő, stb férfiben is.

Az hogy te pusztán vicces vagy az kevés lesz...

2018. máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szeretik most is akkor, HA emellett férfias, határozott, magas, izmos, stb vagy, tehát vonzódnak hozzád.

Önmagában ez kevés. Sőt, inkább olyan papucs vagy tesze-tosza érzetet kel, ami csepoet sem vonzó.

Szóval fejlődj a többi területen is és ekkor ezek a tulajdonságok plusz előnyt adhatnak. De önmagában kevés.


#5 wzt ugye te sem hiszed el?

2018. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!