Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnál esélyt egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt egy ilyen kapcsolatnak? Figyelmes, kedves, vicces, aranyos férfi, de külsőre nem mozgatja meg a fantáziám?

Figyelt kérdés
érdemes ennek esélyt adni, nem tudom... 27 N
2017. ápr. 20. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha taszit,nem.

Ha szerinted meg tudod szeretni,igen!

En adtam,nagyon megszerettem,nagyon boldogok vagyunk.

2017. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmilyen vonzalmat nem érzel iránta, még egy picit sem? Ha már ismered, de így sem jön be, felesleges.
2017. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy még az sem számít sokat, ha a külseje taszít.

20 évig tartó kapcsolatom kezdődött úgy, hogy a barátnője rábeszélte, hogy próbálja meg velem, ő látja, hogy nekem tetszik. (Igaza volt.) :)

2017. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, párválasztásnál kétféle ember van: az egyikben később is ki tud alakulni a vonzalom, főleg ha a másikban fel tudja fedezni a belső értékeket, kvázi ettől megszépül a szemében a másik. A másik típusú embernek meg az kell, hogy elsőre elkapja a vonzalom érzése. Úgy fest, te az utóbbi vagy. Várd ki azt, aki elsőre eltalál. Az jó lesz.
2017. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aki elsőre eltalál, és nem rendelkezik a kérdésben felsorolt tulajdonságokkal, azzal beljebb leszel?
2017. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem tetszik, úgysem fogsz tudni beleszeretni.
2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5

Jaj, nyilván jött egy funkcionális analfabéta, aki beleköt a nyilvánvalóba. Természetesen aki elsőre eltalál, annak is kell rendelkeznie a másik számára megfelelő tulajdonságokkal, másképp megette a fene az egészet. Miféle gondolatokkal élik emberek az életüket, ha képesek ilyen kérdést feltenni..??

2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne tolj ki vele. ha külsőre nem jön be, akkor az első jöttm
2017. ápr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Külsőre nem mozgatja meg a fantáziám". Ez azt jelenti, hogy nem az eseted, vagy taszít? Semmilyen vonzalom nincs?


Én a férjemmel voltam úgy, hogy mikor először találkoztunk, a jellemével, humorával azonnal le vett a lábamról. Külsőleg nekem sem volt az esetem, ha csak egy fényképet láttam volna róla, nem tetszett volna. Viszont olyan kisugárzása volt, hogy azonnal elkezdett vonzani, rögtön megvolt köztünk a szikra. Végtelenül szerelmes vagyok belé a mai napig, és őt tartom a világ legszexibb férfijának. (9 éve vagyunk együtt.) Szóval ha nem tetszik neked a srác, de vonzalmat érzel iránta, akkor szerintem adj egy esélyt neki.

2017. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az exem sem volt az esetem és sohasem gondoltam hogy vele ösdze is jövök majd !Beleszerettem sajnos de a külső eltörpült és a belső lett a fontosabb és e miatt lett vége a kapcsolatunknak nem attol lett vége mert ahogy kinézett!Ha belsőleg sem klappol semmi sem akkor megette a fene!
2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!