Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem idegesít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít hogy a nők azt mondják nekik a kedves, vicces, aranyos fiók jönnek be?

Figyelt kérdés

Közbe összejönnek egy bunkóval.

Meg nem számít nekik a pénz na persze...


2014. szept. 16. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig ilyen voltam, hogy ezekkel a dolgokkal foglalkoztam, irigy voltam. Aztán mikor megismertem a jelenlegi barátnőmet, rájöttem, hogy léteznek még normálisak is, a többi meg egyszerűen nem tud érdekelni.
2014. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne akard megértenik ostoba ösztönlények ezek. Komolyan én is hány évig voltam kedves, csendes, visszahúzódó, gyengéd jó fiú és észre sem vettek vagy éppen csak kicsúfoltak átnéztek rajtam. Elkezdtem tökösebb lenni, önző mód nyomni, hazudozni meg csak magamra gondolni és máris szopta a farkam egy csaj...
2014. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Cimbi, a nők mást mondanak és mást cselekszenek. Ezt a dumát be kár benyalni,hogy nekik a kedves vicces fiúk jönnek be.
2014. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondok ilyet. Nekem az jön be, akivel nagyjából közös az érdeklődésünk, akiben van határozottság, nem ijed meg a vezetői szereptől egy kapcsolatban, tud udvarolni, és van a személyiségében valami, ami egyedivé teszi. Tucatemberek kerüljenek!

Persze nem hátrány, ha valaki kedves, aranyos, humoros... de ennyi még nem elég.


26/N

2014. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem a hozzád hasonló emberek idegesítenek.
2014. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az hogy kedves, ne jelentse mar azt h kiszolgal egyetlen szavamra, es sosincsenek otletei (pl. mit csinaljunk), mert neki mindig jo ami en akarok! a legtobb fiunal ezt jelenti a kedves!
2014. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 26 eves no vagyok, es oszinten mondom, nekem azok a sracok jonnek be akik ferfiasak, karakan jellemuek, es kepesek vezetni, stabil a pszichikai allapotuk, van onbizalmuk, es meg tudnak nevettetni.
2014. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!