Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnál esélyt egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt egy ilyen kapcsolatnak? Figyelmes, kedves, vicces, aranyos férfi, de külsőre nem mozgatja meg a fantáziám?

Figyelt kérdés
érdemes ennek esélyt adni, nem tudom... 27 N
2017. ápr. 20. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyépként adnák neki esélyt mert ha beleszeretek akkor látom meg külsőleg hogy szép !Ha meg nem szeretek bele akkor azt ő is fogja érezni és akkor sincs semmi mert legalàbb megpróbàltam!
2017. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy éreztem, adtam egy esélyt és két éve vagyunk együtt. Azóta szerelmes is lettem bele.
2017. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ne adj. csak fintorogni fogsz, és mindig ott lesz a szemed sarkában hogy nem is tetszik.
2017. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket. Ugy döntöttem hogy megvarom azt az embert, az igazit aki megdobbatja a szivem. Aki tetszik kivulrol belulrol. Sok kompromisszumot kotottem kapcsolatokban mar, most nem szeretnek. Ha nincs lo jo a szamar is talan mar nem opcio szamomra.
2017. ápr. 25. 10:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Kár.

Azt kivánom, sose bánd meg ezt a döntésedet.

2017. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!