Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszűrni a pénzéhes nőket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#10

Lehet, de tudod abból indulj ki, hogy egy férfi CSAK akkor viselkedik így ameddig meg nem kapta a nőt. Nem kapcsolatot akar csak dugni párat, neki megéri az az egyszeri 3000-5000-es befizetés, ha cserébe egy vagy két hónapon keresztül megállás nélkül kefél.

De amikor még semmilyen kapcsolat nincs, ahogy te is írtad ennek fordítottja jóval ellenszenvesebb mint az, hogy egy fiú felajánlja. Érted, még egy csók sem volt, konkrét randi sem, de már neki ez meg az kell. Írjon a télapónak akkor.


Férfi vagyok, próbálom úgy beosztani a pénzem amennyire tudom. Én is albérletben élek egyedül, magamnak veszek mindent, senkinél nem puncsolok pénzért és egy nőtől sem várnám el, hogy aztán engem finanszírozzon.

Ehhez képest bármerre járok kelek, a hajléktalanoktól kezdve a cigitarhálókig, a NAV-on keresztül, a nőkig mindenki engem akar lehúzni. És miért? Csak mert pénisszel a lábam között születtem.

A nőknek a legnagyobb baja pedig, hogy sokan meg akarják dugni (jaj, micsoda átok). Sem anyagilag sem semmilyen más módon nem várja el tőle egy férfi sem az anyagi extrákat. Pedig legtöbbször a két kereset megegyezik egymással. A pasi keres mondjuk 200-at, a nő meg 180-at. Arról én már nem tehetek, hogy az állam ennyi fizut ad és nehéz az élet. Már így is elég túros a hátam.

2018. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Jaguar! Ne add az esti mesét itt. Ilyen alantas,10000Ft-os lehúzós nők nincsenek.Max ha nagyon nagyon szegény a delikvens.
2018. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Téged hülyének néztek, engem fizetősnek. Egyik sem jobb.
2018. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

"Azt amiről most Jaguár beszél pont, hogy ti férfiak cseszitek el."


Nekem mi közöm ahhoz, hogy más mit ajánl fel a csajnak? Akinek ha van annyi tartása, mint #10-nek, akkor úgysem fogadja el.

2018. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

Hogy ne lennének ilyen 10 ezres lehúzós nők! Eddig 3al is találkoztam egyik le is lépett , telószámát is megszüntette és letagadtatta magát, mikor 50 ezret elkért kölcsönbe 2 hét múlva megadom jelszóval.Igen, én is hülye voltam ,de tökéletesen játszotta a szerepet. Ebből élnek ezek,csak mindig más nyakán élősködnek.


Eleve ha az első randi vagy ismerkedés alkalmával fél óra alatt lekáderez, hogy hol mennyit keresel milyen kocsid van ,hol laksz és miben ,akkor azonnal sarkon kell fordulni és menekülni.És ilyen a többség, 10ből 7 kábé ezt játssza csak van amelyik kvalitása csak sok kis összeg lenyúlására ad alkalmat, és vannak az igazi milliomos vadászok akik tényleg luxusfeleségnek akarnak beállni aztán váláskor vinni a fele királyságot.

2018. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

#15

Csak kár, hogy a fennmaradó háromból az egyik leszbi, a másik nyíltan qrvaként éli az életét, az a megélhetése, a harmadik pedig már kialakított a párjával egy jólétet magának vagy talált pénzes hapsit.

Jelenleg a férfiakat pénztárca alapján mérik, ez teljesen nyilvánvaló, nyílt titok. Férfiként 90%-ban annyit érsz egy nő szemében mint amennyi a pénz a bankszámládon és a zsebedben van. A fennmaradó 10% meg a jó külső, de az csak átmenetileg elég úgyis.

2018. máj. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én pénzéhes vagyok, tessék. Már van férjem de én anno csak nagyvadra vadásztam. (A férjem volt a legjobb válqsztás) Már a meghívásból láttam hova akar vinni, ha nem ütötte a mércét, azonnal kuka. Aztán látod te milyen nagyvonalú, az az első öt randi alatt kiderül, addig úgysincs szex. Nálam soha senki nem vette észre, hogy a pénzre megyek hiszen mindig is jólétben éltem, diplomás vagyok
2018. máj. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem a nyóckerben kell ismerkedni,.
2018. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pènz és jó külső nèlkül nem kell tenned semmit mert el is kerülnek az aranyàsók.
2018. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!