Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszűrni a pénzéhes nőket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nekik a pénzre olyan szűrőjük van, hogy nem fenyeget veszély.
2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kizárólag milliomos pasikra mennek.
2018. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

#2

Nehogy azt hidd. Én sem keresek sokat, de gyakran belefutok lehuzos nőkbe.

2 nap ismeretség után már nyávog, hogy neki nincs telefonja mert ami van az szar, de most nincs pénze újra és ez olyan rossz. Ezt általában két mondatvaltas után elismeteli majd beleun és csak rátér arra, hogy vegyek én neki, csinaljak a nevemre egy előfizetést, majd megadja mert épp most talált jó munkát és ő komolyan gondolja velem amúgy is...


Vagy ugyanígy két nap után elkezd sírni a telefonba, hogy ő haldoklik es nincs pénze kiváltani a gyógyszerét mert a fizu ilyen meg olyan szar (amúgy is nős férfi szeretője...) és ne is foglalkozzak vele, úgyis mindenki leszarja őt, legfeljebb meghal...

Én meg csak ühüm, ühüm... aztán hogy utaljak már a számlájára 10-et mert így dolgozni sem tud mert ez meg ez a baja és kórházba fog kerülni...

2018. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Színvonalas nőkkel ismerkedsz, hol szeded ezeket a szarokat össze, hajléktalanszállón?
2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Apró elszólások, utalások, és úgy en bloc az életvitel, amit űz, ahogyan él, amikből következtetni lehet rá. Meg amit Dzsegjuör vázolt, az a "hiteles" előadásmód, hogy ők bizony meg fognak halni, ha egy 10k-s banki utalással nem mented meg az életüket. :D El se hiszitek, mennyi lehúzós p#csa rohangál közöttünk, akik hónapról hónapra élnek koldulásból, tarhálásból, de túlórát egyik sem vállal melóhelyen, hát mit képzelnek a főnökök. :D
2018. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, ezt nem mondod komolyan Jaguár, hogy ilyen létezik.... O.O

Nő vagyok, de most őszintén lehidalok, ha ez igaz. Sz.ros 10ezerért képes ilyeneket sírni??? Azt el tudom képzelni, hogy lehúz egy drágább vacsival, vagy netalán szépen pislog, amikor a táskabolt előtt jártok, de az, hogy a számlájára utalj, meg telefont vegyél, meg ilyenek, az nekem nagyon meredek. Hol ismerkedsz te ilyen fehérnépekkel??!!!


Amúgy, kérdező: én pénzéhes vagyok, mondhatni. Szeretem a jólétet, szeretek szép/különleges helyekre járni nyaralni, utazni, étteremben vacsorázni, csinos ruhákban megjelenni, nade én ezért nem restellek 10 órát dolgozni, akár hétvégén is, az amúgy is jól fizető munkahelyemen. Szerintem aki igazán pénzéhes, az nem éri be "csak" a férfi pénzével, mert azért kuncsorogni kell, meg amúgy is fix összeg, míg ha mondjuk a pasinak van lakása, kocsija, akkor a teljes saját fizetését a nő nyugodtan magára költheti. Szóval én óvakodnék a helyedben a nagyon karrierista nőktől, ők valszeg nem csak potom tízezrekkel meg menőbb vacsorákkal fognak lehúzni.

2018. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Szóval amikor itt az anyagias nőkre van terelve a téma akkor nem feltétlenül maldiv-szigeteki útra meg többmilliós keresetre kell gondolni.

Hanem, hogy most erre kellene 10 ezer, most arra 20, hol dolgozol, "de azért megkeresed a 300-at nem?", kinéztem ezt a cipőt, jól mutatnek benne (csak neked persze) és hasonlók.

Egyik kolléganőm is előadta a nagyhalalt, hogy enni nincs pénze, sem semmire. Persze amikor volt nála 10 ezer az addig tartott amíg meg nem látott egy bármilyen ruhauzletet. Közben ment a sóder, hogy ő majd ilyen meg olyan vállalkozást indít meg, hogy ezt meg azt éttermet veszi meg... Közben meg csak egy egyik péniszről a másikra ugráló, csapongó qrva volt (35 éves családanyaként). Én is adtam neki 5000-et mert ott szenvedett, hogy 200 forintja van össz-viszz és megsajnaltam. Hát keresztet is vethettem ra, azóta már nem dolgozik itt, szó nélkül lelépett amikor már a fél cégnek lógott.


És ilyenből baromi sok van. És már az ismerkedés kezdetén érzed, hogy a penztarcadban matat. Lehet itt jönni, hogy de szülés meg terhesség meg anyagi biztonság, de az csak bullshit. Ha nekik van pénzük akkor nem érdekes a jövő, nem tesznek félre, majd eltart a balek pasi...

Kösz, de be lehet kapni.

2018. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

"Szóval amikor itt az anyagias nőkre van terelve a téma akkor nem feltétlenül maldiv-szigeteki útra meg többmilliós keresetre kell gondolni."


Őszintén, én csak azt vettem anyagiasnak. Nem hittem, hogy szaros 10 ezer forintokért is olyan qrva nehéz megdolgozni, hogy inkább ocsmány faszokba ül bele, de hát mindig tanulok újat.


Úgy gondoltam, akinek van 10 ezer forintja, az nem pénzes vagy gazdag. Tehát aki pénzest keres, az igazi pénz. Oh, well...

2018. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

#8

Bármilyen hihetetlen, Magyarországon nem minden férfi keres több milliót. Az emberek nagy része nettó 200 körüli összegből él. Messze nincs annyi milliomos pasi mint amennyi anyagias nő.

2018. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Azt amiről most Jaguár beszél pont, hogy ti férfiak cseszitek el. Rengeteg olyan férfi van, aki szó szerint bármi áron meg akar szerezni egy nőt.

Egyszer, még iskolás koromban randiztam egy fiúval, aki már dolgozott. Hívott telefonon, de valamiért nem tudtam felvenni, pénz meg nem volt a kártyámon, hogy vissza hívjam. Aztán hívott megint, felvettem, mondtam, hogy ne haragudjon, nem direkt nem vettem fel. Erre közölte, hogy ő szívesen vesz nekem egy előfizetéses telefont, majd fizeti a számlát is. Hát, eléggé meglepett, mivel még egy árva csók sem volt köztünk Nem fogadtam el végülis, szakítottam, de azt a fiút kegyetlenül le lehetett volna húzni.

Több ilyen férfival találkoztam azóta, akik kifejezetten meg akarnak vásárolni nőket. Csoda az, amikor valaki rászokik?

2018. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!