Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet az anyagias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az anyagias, pénzéhes ribiket kiszűrni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem általánosítok, tudom, hogy nem mindenki ilyen.


22/F vagyok, és már kezdem unni, hogy mindig kifogok közülük néhányat. Jó, aki nagyon hirdeti, vagy nagyon lerí róla, azt persze, hogy egyből észreveszem. De nem egyszer volt olyan, hogy elhívtam, beszélgettünk, és mindig ott derült ki, hogy burkoltan egy kielégíthetetlen anyagi vágy lappang benne. (kérdéseiből egyből rájöttem)

Pl ilyen kérdések : mennyit keresel? (első randin azért sztem ilyet nem illik megkérdezni)

Milyen autód van? Milyen lakás? stb....



Aki tapasztalt randizó! Hogyan szűritek ki ezeket? Ki lehet egyáltalán valahogy szűrni?



2013. júl. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod, hogyan lehet kiszűrni a csak szexre hajtó pasikat, megmondom, miről ismered meg a pénzéhes lányt.
2013. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem szexre hajtok. De amúgy nem tudom. :)
2013. júl. 24. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ritka sz.r emberismerőnek kell lenni ahhoz, hogy egy pénzéhes, felszínes, buta embert ne lehessen felismerni.

Neked is sikerült a kérdésekből. Ennyi, akkor nem hívod el második randira. Előfordul, hogy az ember mellélő pár emberrel, mielőtt talál egy neki valót.

2013. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: járjál prostihoz, ott legalább előre kalkulálhatók a költségek.
2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, a kérdéseiből egyből rájövök, kiszűrést úgy értem, hogy aki jól burkolja, arra nem lehet rájönni még randi előtt?
2013. júl. 24. 14:50
 6/10 A kérdező kommentje:

14:50


haha nagyon vicces vagy :D

2013. júl. 24. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:

nem a lexus kocsimmal megyek a randira.

erre a célra van egy skoda octaviám.

és nem viszem egyből haza, mert onnantól szerintem levakarni sem tudnám, sajnos rengeteg rossz tapasztalatom van.

némelyik csaj olyan volt a végén, mint a pióca.

2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor randira hívod, mondj neki valami nagyon olcsó helyet, ahová majd mentek. A reakcióját úgyis látod majd az arcán azonnal. Aztán másnap lemondod a randit.
2013. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lebegtesd a pénzed, a bömbi kulcsát, az armani zakóval a válladon, és csak azokkal a csajokkal állj szóba, akik rád se néznek, a többit söpörd félre.
2013. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennél jobb megoldás nincs, mint amit csinálsz: figyeld a kérdéseit, gesztusait, - hamar lejön az.

És, ha ilyennek látod: hagyd is a csudába.

2013. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!