Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsenek barátaim, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim, nincs semmi szociális életem akkor a lányok sem fognak velem szóbaállni?

Figyelt kérdés
Amúgy utálom az életem

2018. máj. 1. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Max aki ugyan úgy utálja az életét, de egy normális lány nem hiszem, hogy leállna veled, amit igencsak meg lehet érteni, mert ki akarna egy olyan emberrel lenni, aki önmagát is utálja és semmi örömöt nem talál az életében.
2018. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még te magad is utálod a saját életed, akkor hogy akarod elérni, hogy egy nő csatlakozni akarjon a te életedhez, a te világodhoz?

A nők az ilyen Indiana Jones féle pasikra buknak, akiknek baromi izgalmas életük van. Mert azt remélik, hogy akkor az ő életük is jobb lesz, ha egy ilyen izgalmas pasihoz tartoznak.

De ha neked még barátaid sincsenek és utálod az életed, akkor nem, hogy Indiana Jones nem van, de még egy kocsmai alkesznek is vonzóbb élete van, mint neked :D

2018. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsony szociális élet szerintem nem akadály, a negatív hangulat viszont nagyon is az.
2018. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?Nem tehetek róla,hogy nincsenek barátaim.A sors nekem nem adta ezt meg.Akik voltak régen “barátok” kivétel nélkül mindegyik kihasznált.Új közösségbe meg már nem tudtam beilleszkedni.Most is az egész hosszúhétvégén csak itthon ültem depressziósan mert senki nincs aki legalább beszélne velem
2018. máj. 1. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan olyan vagyok mint a kérdező. De én már beletörődtem és elfogadtam.
2018. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más választásod, mint egyedül vágj neki a dolgoknak.

Gondolok itt a szórakozásra pl.

Egyedül is elmehet valahová koncert, mozi, színház.

De talán a legjobb egy csapat sportot választani. Az egy új közösség lenne neked.


Nincs az sehol megírva, hogy ha bele kell dögölni az egyedüllétbe, maganyba.

2018. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!