Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kifejezetten ismerkedni szeretnék, akkor sosem tudok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és egyéb problémáim mellett semmi másra nem vágyom jobban, minthogy végre legyen egy rendes barátnőm, akivel hosszú távon együtt tudok maradni, akinek meg tudom mutatni magamat, szeret, kialakíthatunk kis közös szokásokat, sokat szeretkezhetnénk, és lehetne egy olyan gondtalan időszakom az életemben, ami másnak általában kamaszkorban szokott lenni.



Ebből semmi nem valósul meg. Bárhova megyek, azt érzem, hogy nem kifejezetten kellek senkinek. Hiába próbálkozom. Voltam többször olyan típusú helyeken, mint pl. a pálferis farsang (az ilyen helyeket szeretem, ahova konzervatívabb, kulturált fiatalok járnak), de semmi. Mintha a világnak nem lenne szüksége a létezésemre. Közben meg mást se hallok a barátaimtól, minthogy milyen kalandjaik voltak, meg hogy milyen nehezen bírja az, aki már fél éve szingli, mert hol a mindennapi szex. Hát, az ilyen problémákat ***vára tudom irigyelni. De mindegy, ez nem csak a szexről szól. Lassan már családban is gondolkoznék. Csak nem találok nekem tetsző, normális lányt hozzá, aki viszonozná a vonzalmamat.


2018. ápr. 29. 10:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
És kérlek, a válaszodban most ne a stílusomon akadj fenn (ezt teszi 25 év frusztráció, köszönhetően a 16:08-ashoz hasonló nőknek), hanem a tartalomra reagálj. Bízom benne, hogy így teszel, mert eddig is józanul ítéltél meg - általában egy ilyen kérdés során nem azt az értékelést kapom, hogy "rendes, de rossz hangulatú ember", hanem kezelésre szoruló elmebetegnek és egyebeknek szoktak titulálni. Hálás vagyok amúgy, amiért ilyen pontosan látsz. De szeretném, ha arra is reagálnál, amit most írtam.
2018. ápr. 29. 17:11
 12/24 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Azt csinálsz, amit akarsz.


Üdv.

2018. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentem már úgy írtam, hogy el sem olvastam igazából azt, amit te írtál.


De kérted, hogy reagáljak, rendben reagálni fogok.


De csak hogy tisztázzuk a dolgokat: én nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, úgy éled az életed ahogyan szeretnéd.

2018. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16:08-as vagyok. Múlt időben mondtam, nem tudom, miért vagy így felháborodva. Nehogy már engem okolj a világ összes gondjaért.
2018. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hát itt az a helyzet, hogy te már túlságosan "jó fiú" vagy, és nem is akarsz ezen változtatni. Az biztos, hogy a csajozás nem neked való. Ne hidd, hogy te bunkó pasi leszel, és akkor majd megszeretnek a nők, ugyanis ez nem így megy. Színészkedhetsz eleget, de a nők úgyis fogják látni a testbeszédeden, hogy te nem az vagy, akinek mutatod magad, és "kemény pasi" helyett szánalmasnak tűnsz majd. Jó fióból kemény pasi hosszas, fájdalmas változás árán lehet úgy, hogy ott van benne a változni akarás is, ami benned jelenleg még csak nem is pislákol, te azt akarod, hogy így fogadjanak el ahogy vagy.


A 16:08-as válaszolót feleslegesen szidod. Itt nem vele van a probléma. Egész egyszerűen a nők az izgalmasabb pasikat szeretik. Te olyan vagy, aki mindig rendelkezésre állnál egy nőnek, így még csak álmodozni sem tudna rólad. Az a pasi, aki elérhetetlen, az izgalmasabb a nőknek. Erőt is sugároz.


Egy FONTOS megjegyzés: A nők NEM a bunkó pasikat szeretik, hanem azokat akik határozottak, dominánsak, humorosak. Te félreértettél, nem kell pszichopatának lenned. Ha egy "jó fiú" tudja hozni ezeket a tulajdonságokat, akkor hozzá is vonzódni fognak. Az esetek többségében viszont a "jó fiúk" unalmas alakok, akik rászorulnak a nőkre, mindig kiszolgálják őket, és igazán nemet sem tudnak mondani. Egy bunkó férfi viszont hozza azokat a tulajdonságokat az esetek többségében, amit kell, ezért tudnak hozzájuk vonzódni. Vagyis NEM bunkónak kellene lenni, csak igazán férfiasnak.


Nem tudom mit tudnék neked mondani. Keress akkor hasonló beállítottságú lányokat a világban, és ismerkedj velük úgy, ahogyan jónak látod.

2018. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16:08-as vagyok ismét. Érdekel a kérdés, úgyhogy most már követem a válaszokat. Nagyon jól megfogalmazta a lényeget a 17:45-ös válaszoló. Ne vedd bántásnak vagy sértésnek, kérdező. Ha nem ilyen vagy, amilyet leírtunk, akkor valóban nehezebb lehet az ismerkedés, de nem lehetetlen. Hozzád hasonló lányokat keress, akikkel egyezik az értékrendetek.
2018. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mondhatni ilyennek születtél, vagyis ilyen emberré váltál. Ez van. Nőkben is van ilyen, nem mindegyik születik szép, jó adottságokkal. Ők is szenvednek, úgy mint a magadfajta férfiak. Csak esetleg annyi, hogy a puncijukkal van erre-arra egy kis esélyük. Nem mindenki kap jó lapokat, néha igazságtalannak tűnik ez, de ez van. Rossz, hogy jó embernek érzed magad és lehet, hogy valóban még egy pap sem találna benned hibát, de ezt b..szhatod a barátnő keresésnél.

Tudom mit érzel, mit látsz, mit tapasztalsz...


Ez az a gödör ami erkölcsileg jó, megélni viszont sz..r. Vannak másik gödrök is. Talán vigasztalhat a tudat, hogy 30 felett valakinek kelleni fogsz valószínűleg. Valakinek akinek kell egy vállalható férfi, mert a gyerekcsinálást és a nevelgetést még nem igazán tudják megoldani a nők egyedül.

2018. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Talán vigasztalhat a tudat, hogy 30 felett valakinek kelleni fogsz valószínűleg. "


:)) Hát ez igazán aranyos. Még a selejt is elkel, azt mondod? De jó nekem! Azt mondod, 30 felett már lesz létjogosultságom? Hogy én mennyire hálás vagyok az égnek! Sőt, egyszer még talán valakinek a kölykét is felnevelhetem? :)))


Azért mielőtt taigetosz-pozitívnak állítasz be, megnyugtatlak, volt már pár lány, akinek tetszettem, és szexeltem is már. De olyan még soha nem volt, hogy kinéztem valakit, és meghódítottam, és erre az élményre vágyom igazán.


"Színészkedhetsz eleget, de a nők úgyis fogják látni a testbeszédeden, hogy te nem az vagy, akinek mutatod magad, és "kemény pasi" helyett szánalmasnak tűnsz majd. "


Hát, pedig már volt rá példa, hogy csajt így vertem át. Csak nem volt kedvem végigvinni (mert nem tetszett annyira). De azt hallottam tőle, hogy én mindig olyannak tűntem a számára, aki bármilyen lányról ledumálja a bugyit.


"Az esetek többségében viszont a "jó fiúk" unalmas alakok, akik rászorulnak a nőkre, mindig kiszolgálják őket, és igazán nemet sem tudnak mondani. Egy bunkó férfi viszont hozza azokat a tulajdonságokat az esetek többségében, amit kell, ezért tudnak hozzájuk vonzódni. Vagyis NEM bunkónak kellene lenni, csak igazán férfiasnak. "


Miért jó az a nőknek, hogy nem amellé a pasi mellé szegődnek, akiből jó apa lenne? Az ilyenek leginkább csak arra jók, hogy felcsinálják, majd otthagyják őket, esetleg majd kezelhetetlen alkoholista panelprolik legyenek. Még hogy a nők hosszú távra terveznek!



"Keress akkor hasonló beállítottságú lányokat a világban, és ismerkedj velük úgy, ahogyan jónak látod."


Ahogy jónak látom? Ezek a csajok általában foglaltak. Aki pedig csinos, az meg nem marad ilyen beállítottságú, mert elkezd az egója többet követelni, és tucatcsitri lesz belőle, olyan, mint amilyen a 16:08-as volt(?).


"Nem tudom mit tudnék neked mondani"


Mondjuk írd le, hogy te hány éves vagy, és nálad hogy alakult mindez. Nyilvánvalóan van rálátásod a dologra, tehát gondolom, te is végigmentél ezen. Akit ez nem érint, az nem szokta ennyire pontosan látni. Valós példák kellenek ahhoz, hogy lássam, mi a megoldás.

2018. ápr. 29. 19:04
 19/24 A kérdező kommentje:

"Rossz, hogy jó embernek érzed magad és lehet, hogy valóban még egy pap sem találna benned hibát, de ezt b..szhatod a barátnő keresésnél. "



AKKOR MEG MI A F**ZÉRT KONDICIONÁL ERRE MINKET A VILÁG, MI? Az összes kib*szott gyerekmese, lovagregény, hollywoodi történet és romantikus komédia arról szól, hogy majd a rendes pasi elnyeri méltó jutalmát! Ezt tanítják nekünk az anyáink, ezzel a szarral etetnek minket csecsemőkorunk óta! Miért b**zák át az embereket? Miért kellett nekem 22-23 éves koromig várni, mire találtam olyan férfiakat, akik kerek-perec kimondják, hogy ez baromság, és a nőnek dominancia kell, és nem szabad velük őszintének lenni? Ha a Mikulásról meg a jézuskáról lerántják előttünk a leplet már kisiskolás korunkig, akkor erről miért nem??! Azért ilyen frusztráltak a korombeli fiúk, mert egész fiatalkorukban átb**szák őket, és még nekik van lelkifurdalásuk, amikor elkezdik megérteni, hogy csak a csalással lehet érvényesülni ebben a kib**zott játékban, amit párkeresésnek hívunk.

2018. ápr. 29. 19:08
 20/24 A kérdező kommentje:

Mást se hallottam életemben, hogy a nőkkel rendesnek kell lenni, virágot venni, bókolni, anyámkínja. Bókolni, persze. Azzal aztán nagyon be lehet ám csajozni! A büdös ló....ért nem tudják elmondani akár az iskolában, hogy mind ösztönlények vagyunk, és a női ösztön az, hogy a dominanciát keresi, felejtsük el azt, hogy "rendes" meg "s**gfej", ilyen fogalmakban csak mi gondolkodunk, őket csak a függőleges, hatalmi státuszt jelző tengely érdekli, és akire nem tudnak valami módon felnézni, az b*szhatja, fiúk. Nem, helyette etessük őket baromságokkal, maradjanak szüzek a húszas éveik közepéig, hátha kialakul bennük egy depresszió, vagy hátha bekattannak és elkezdenek lövöldözni, mint ahogy arra Amerikában számtalan példa is van.


Vagy akkor legalább lenne az, hogy egy elfogadott és bejáratott intézmény lenne a prostizás, mint régen, hogy a gyerek tapasztalatot szerezhessen, és kerüljön a kezébe egy adu, és őszintén mondhassa, hogy "igen, neked nem vagyok elég jó? Akkor egyél szart, ha máshogy nem, pénzen majd megkapom, amit akarok, te meg azt csinálsz, amit akarsz".

2018. ápr. 29. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!