Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kifejezetten ismerkedni szeretnék, akkor sosem tudok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és egyéb problémáim mellett semmi másra nem vágyom jobban, minthogy végre legyen egy rendes barátnőm, akivel hosszú távon együtt tudok maradni, akinek meg tudom mutatni magamat, szeret, kialakíthatunk kis közös szokásokat, sokat szeretkezhetnénk, és lehetne egy olyan gondtalan időszakom az életemben, ami másnak általában kamaszkorban szokott lenni.



Ebből semmi nem valósul meg. Bárhova megyek, azt érzem, hogy nem kifejezetten kellek senkinek. Hiába próbálkozom. Voltam többször olyan típusú helyeken, mint pl. a pálferis farsang (az ilyen helyeket szeretem, ahova konzervatívabb, kulturált fiatalok járnak), de semmi. Mintha a világnak nem lenne szüksége a létezésemre. Közben meg mást se hallok a barátaimtól, minthogy milyen kalandjaik voltak, meg hogy milyen nehezen bírja az, aki már fél éve szingli, mert hol a mindennapi szex. Hát, az ilyen problémákat ***vára tudom irigyelni. De mindegy, ez nem csak a szexről szól. Lassan már családban is gondolkoznék. Csak nem találok nekem tetsző, normális lányt hozzá, aki viszonozná a vonzalmamat.


2018. ápr. 29. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a baj veled, hogy látszik rajtad, hogy nagyon akarsz már nőt. Lehet, hogy rászorulónak (needy-nek) is tűnsz a nők szemében.


Úgy kellene élned, hogy rengeteg nő van a világon, előbb-utóbb úgyis össze fogsz jönni valakivel, közben élni az életed, jól érezni magad, elmenni ismerkedni. Ha a lányok látják, hogy jófej vagy, akkor lesz igazán sikered.


De ha túl komolyan veszed a dolgokat, az szerintem nem jó.

2018. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

", előbb-utóbb úgyis össze fogsz jönni valakivel"


Bva-ha-ha-hah!!! Ezt ugye te se hiszed el?


Az a része viszont igaz, hogy kérdező éljél nyugodtabban, aztán ha nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szerencsés vagy, akkor talán összejön valami.

2018. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"Úgy kellene élned, hogy rengeteg nő van a világon, előbb-utóbb úgyis össze fogsz jönni valakivel,"


Valakivel biztos. Csak nagyon nem mindegy, hogy kivel. Nem attól félek, hogy egyáltalán nem lesz párom, hanem attól, hogy kompromisszumos életem lesz.



"közben élni az életed, jól érezni magad, elmenni ismerkedni. Ha a lányok látják, hogy jófej vagy, akkor lesz igazán sikered. "


Jófej vagyok. Le se tojnak. Nő vagy amúgy? Ilyen naivitást általában nőtől hallok, hogy a jófejség kellene a csajozáshoz.



"De ha túl komolyan veszed a dolgokat, az szerintem nem jó."


Hát, én vehetem kevésbé komolyan, de attól még ugyanúgy azzal fogok álmodni minden este, hogy egy lányhoz bújok. Egyszerűen ketyeg a biológiai órám.

2018. ápr. 29. 11:34
 4/24 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy túl komolyan veszi a dolgokat? Egy normális kapcsolatot szeretne és nem össze-vissza szédíteni a nőket és majd random lehorgonyozni egynél. Egy olyan kapcsolatot keres ahol komolyan veszik egymást a felek. Miért ilyen nagy gond ez?


Én is hasonlót tapasztalok. Ha komoly szándékkal közelítek valaki felé, mert fél óra után látom, hogy igazán megfelelne nekem, komolyan tudnám venni, nőként tekintek rá és akár még feleségnek is el tudnám képzelni később, abból semmi nem lesz. Amelyiket meg félvállról veszem, nyomulok kicsit, nem is igazán tisztelem, az meg koslat utánam és beadná a derekát elég gyorsan. Csak éppen nekem nem ilyen nő kellene...

2018. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nőként írom sajnos én is azok után futottam mindig akik félvállról vettek az ismerkedés alatt. Valahogy az elérhetetlen kellett, aki kitette a szívét, lelkét, őszinte volt az nem. Untam.
2018. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Kérdező:


"Valakivel biztos. Csak nagyon nem mindegy, hogy kivel. Nem attól félek, hogy egyáltalán nem lesz párom, hanem attól, hogy kompromisszumos életem lesz."


->Ha folyamatosan ismerkedsz a lányokkal, és tanulsz róluk, illetve tőlük, akkor meglesz a képességed ahhoz, hogy olyat keress, aki tetszik. De eleinte nem nagyon kellene válogatnod szerintem.


"Jófej vagyok. Le se tojnak. Nő vagy amúgy? Ilyen naivitást általában nőtől hallok, hogy a jófejség kellene a csajozáshoz."


->Az írásodból ítélve a te "jófejséged" max arra elég, hogy a munkahelyen a női kollégáiddal megértsd magad. Amikor arról beszéltem, hogy legyen valaki jó fej, akkor ott azt értettem, hogy vidám, jó kedvű legyen, mert a nők az olyan pasikhoz tudnak vonzódni. Nem tudom, hogy a való életben milyen vagy, de az írásodból egy alapvetően rendes, de rossz hangulatú ember képe bontakozik ki előttem. Szerintem amit leírtál, az ki is sugárzik rajtad, ezért nem vagy jó fej, és a nők nem szívesen vannak veled. Nem kéne ezt a csajozást ilyen komolyan venni, lazábbnak kellene lenned. Amúgy férfi vagyok.


"Hát, én vehetem kevésbé komolyan, de attól még ugyanúgy azzal fogok álmodni minden este, hogy egy lányhoz bújok. Egyszerűen ketyeg a biológiai órám."


->Nem. Ha kevésbé komolyan vennéd, akkor egyszerűbb lenne a dolog neked is, meg a csajnak is. Te azt hiszed, hogy nem sugárzik ki rajtad, hogy mennyire kellene már neked egy nő? Ebből szerinted mi jön le a csajoknak? Az, hogy vesztes vagy, és nem tudsz nőt szerezni. Ha vidám lennél, és tudnád, hogy előbb-utóbb úgyis lesz megfelelő csajod, akkor nem így lenne. Emellé olyan könyveket kellene olvasni, előadásokat hallgatni/nézni, amik segítenek a célod elérésében + kijárni ismerkedni folyamatosan.


Magyarul változtatnod kell.

2018. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Még valami:


Tanulj a 16:08-astól. A nők nem szeretik az ilyen needy srácokat, mint amilyen te vagy Kérdező.


Vagányabbnak kellene lenned, mert így nehéz dolgod lesz.

2018. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Még valami még,


nézd meg ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=64Qh5i26Ydc

2018. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"->Ha folyamatosan ismerkedsz a lányokkal, és tanulsz róluk, illetve tőlük, akkor meglesz a képességed ahhoz, hogy olyat keress, aki tetszik. De eleinte nem nagyon kellene válogatnod szerintem. "


Jó, de ha nem válogatok, akkor átverem a lányt. Miért kezdjek kapcsolatba olyannal, akivel már az elején tudom, hogy nem tudom magam mellé elképzelni 5-10 éven keresztül, csak "tanulni" kell? Nem alázom őt meg ezzel? Én úgy vagyok vele, hogy csak azzal érdemes kezdeni, akivel minimum hosszú távú kapcsolatot el tud képzelni az ember.



"->Az írásodból ítélve a te "jófejséged" max arra elég, hogy a munkahelyen a női kollégáiddal megértsd magad."


Meg idősebb korosztályokkal, meg visszafogottabb lányokkal. A gyerekek is imádnak amúgy, velük pl. sosincs problémám :D Kvázi felnőttek között, a szüleim korabeli emberek között nőttem fel, ezért velük sokkal hamarabb is találom meg a hangot. Korosztályommal sose ment igazán.


"Nem tudom, hogy a való életben milyen vagy, de az írásodból egy alapvetően rendes, de rossz hangulatú ember képe bontakozik ki előttem."


Hát, ez pontos.


"Szerintem amit leírtál, az ki is sugárzik rajtad, ezért nem vagy jó fej, és a nők nem szívesen vannak veled. Nem kéne ezt a csajozást ilyen komolyan venni, lazábbnak kellene lenned."


Ha laza vagyok se azoknak a lányoknak tetszem meg, akiket én akarok.



"Ha kevésbé komolyan vennéd, akkor egyszerűbb lenne a dolog neked is, meg a csajnak is. Te azt hiszed, hogy nem sugárzik ki rajtad, hogy mennyire kellene már neked egy nő?"


Értem, de én nem tudom nem komolyan venni. Értsd meg, nem az a világra sz*ró alkat vagyok, akit imádnak a csajok. Van nekem is ilyen haverom, irigylem is érte, de neki megfelelően terheletlen és komplexusoktól mentes volt a kamaszkora. Nekem meg nem. Azonkívül azt is olvastam, hogy az lesz olyan, mint én, akinek korai szexuális elfojtása alakul ki. Ez abszolút illik rám. Nekem nem annyi ez az egész, hogy egy pohár sör mellett vígan tudok beszélni róla, mert nem 12-13 éves koromban kezdődött, mint másnak. Nálam ezek a gyökerek sokkal mélyebbre érnek, ezért nagyon fontos számomra, jobban mint bármi, hogy bízhassak a partneremben. Az intimitásra vágyom, hogy megmutathassam magam úgy, ahogy vagyok. Tudom, hogy ez pont az ellenkezője annak, amivel hatékonyan lehet csajozni, de én ilyen vagyok és kész.



16:08-as:



"Nőként írom sajnos én is azok után futottam mindig akik félvállról vettek az ismerkedés alatt. Valahogy az elérhetetlen kellett, aki kitette a szívét, lelkét, őszinte volt az nem. Untam."


Untad? Akkor kívánom neked őszintén, hogy annyiszor ejtsenek pofára ezek az elérhetetlen pasik, ahányszor a hozzád hasonló nők engem, hogy a végén majd kénytelen legyél ráfanyalodni azokra az unalmas pasikra, akik bármit megtennének érted, te meg megalázod őket. Az ilyenek miatt szenvednek annyit a hozzám hasonlóak.

2018. ápr. 29. 16:59
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a bajom ezzel az egésszel, kedves 56%-os, hogy gyakorlatilag arra buzdítasz, hogy hazudtoljak meg mindent, és verjem át a nőket. Meg tudom egyébként csinálni, nem gond, elég jó színész vagyok hozzá. Csak épp undorodom attól, hogy egy cinikus s**gfejjé kell válnom ahhoz, hogy a nők végre esélyt adjanak. Hogy el kell sajátítanom egy gyakorlatilag pszichopátiás működést, mert a rendes, a normális, na az túl unalmas a nőknek (legalábbis 35 alatt), mint ahogy az igen őszinte 16:08-as is igazolja. És ez ellent mond mindennek, aminek a szellemében engem felneveltek. Soha, senki nem tanított meg arra, hogy hiába leszek jó a nőkhöz, azzal csak leértékelem magam, mint férfi, helyette meg kell aláznom őket, semmibe kell vennem őket, mert azt szeretik, az olyan férfias. Akkor a ***va anyját a világnak, ha így működik. Jó, semmi gond, akkor ez lesz. Megteszek mindent, hogy pszichopata, kiégett, cinikus g*ci legyek, ha ez működik. Ha annyira ezt diktálja a nők rohadt evolúciós ösztöne, akkor legyen. De nem én fogok sírni.
2018. ápr. 29. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!