Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki a leszólított nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a leszólított nőket lányokat utcán parkban?

Figyelt kérdés
Akár a pua-ra felbuzdulva akár maguktól úgy,hogy semmi tapasztalatuk nem volt de vették a bátorságot és leszólítgattak utcán/parkba nőket? Hogy mentetek előszöször oda mivel? Mik a tapasztalatok? Mi volt a kiszemelt reakciója a közeledésetekre?
2018. ápr. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, szívesen veszik a nők a közeledésedet. Ha nem, nem. A PUA pedig szemfényvesztés és pénzlehúzás.
2018. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a pua?
2018. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Olyan közösség ahol állítólag megtanitják a férfinek hogy kell csajozni. Én mondjuk nem voltam ilyenen, csak hallottam, meg néztem az oldalukat
2018. ápr. 26. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor csatlakozom az elsőhöz. Szerintem is lehúzósak az ilyen oldalak, amik kihasználják a félénk, csúnya, stb srácokat.


Mert ha valami beválik "A" embernek, közel sem biztos, hogy beválik "B" embernek is, nincsenek kőbe vésett tuti receptek, ez nem igaz. :)

2018. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Persze, pl en.

Eloszor: hallgattam a pua dolgokat, s hat mondom ez jo meg minden. De nulla cselekves, termeszetesen megmagyaraztam, hogy ez a lany nem is nez ki jol. Ezzel nem tudnam magam elkeppzelni hosszutavon stb. Kifogashalmazok. Mig lementem vasarolni erre a Lidlbe meglattam egy lanyt, tokeletes az esetem volt. Nah mondom most vagy soha. Odaalltam moge a penztarba, s halkan ra se igazan nezve odaszoltam segithetek-e pakolni. Erre visszanezett mosolygott s mondta nem.

Erre valahogy kinyogtem, hogy biztos nagyon egeszseges lehetsz, mert sok gyumolcsot es zoldseget veszel. Ezt persze ugy, hogy alig pislogtam ra. Ekkor jott ra, hogy ismerkedni akarok, s trljesen zavarba jott o is.

Amig sorra kerult beszelgettunk. Mint kiderult nemet lány. Mondom biztos modell vagy, de halkan es legszivesebben elsullyedtem volna abban a ppillanatba. Erre o is megjobban zavarba jott. S mondta, hogy egy bicigli bolt vezetoje. Ekkor kerult sorra. S a prnztarossal bepakoltak amit vett. De mikor fizetni akart nem mukodott a kartyaja. S akkor mar tiszta voros lett. S probalta takarni az arcat.

Mondom magamban: uristen, itt van egy okos modellkinezetu lany, s tisztara zavarban van, mert megszolitottam. Ez eletem legszebb napja!

Persze, szepen hangosan mondta, hogy o most megy, itt kellett volna elkerni az elerhetoseget, de mivel alig mertem ranezni, igy eszembe se jutott. Sot lehet meg se adta volna, vagy lehet otthon varta Hans.

2018. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A punna az jobb. :D
2018. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!