Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokat szerintetek mi a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat szerintetek mi a jobb?

Figyelt kérdés

úgy keressek tartós diszkrét kapcsolatra partnert hogy

..1..elmondom az elején,hogy csak szexkapcsolatban gondolkozom csak akkor nem biztos hogy jó ha 3.lesz és így bukta


...2...vagy az elején még nem kell lehet hogy úgy sem lesz több?


2018. márc. 19. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom házas vagy, vagy legalábbis van kapcsolatod. Ha már a társaddal gerinctelenül viselkedsz, legalább a jövendőbeli szeretődet ne áltasd, játssz nyílt lapokkal. Ígyis-úgyis sérül egy ilyen helyzetben mindhárom fél, de ha a “diszkrét” partner önként megy bele a dologba, tudva, hogy mire adja a fejét/derekát, akkor legalább vethet magára. Így kevesebb jelentkezőt találsz, de hadd döntse már el az ember lánya, hogy akar-e energiát szentelni olyan férfi megismerésére, aki csak szeretőnek akarja.

Bocsi, lehet lepontozni.

2018. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gerinctelen.

Párommal sokszor átbeszéltük.

Ő kérte hogy ne nyaggassam keressek valakit csak diszkréten.

2018. márc. 19. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben mondom, hogy mondd el, ha csak szexet akarsz. Én komolyat keresek pl. A sokadik utolsó pillanatban jelző idióta után (mikor már kezdtem beleélni magam, akkor szóltak) megfogadtam, hogy még egy embert találjak, aki utólag közli, hogy nem akar semmi komolyat és "nem úgy gondolta", gondoskodni fogok róla, hogy örökre elmenjen a kedve a nőktől. Szívesen leszek aljas g...i, ha más is az velem, de abban nem lesz köszönet. És a fizikai erőszak a legkevesebb
2018. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!