Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak gyakran rásütik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak gyakran rásütik egyes nőkre azt a jelzőt, hogy "lófejű". Ez akkor azt jelenti, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Gyakran szépségkirálynőkre, modellekre is mondják. Ezzel arra akarnak utalni akkor, hogy abszolút nem szép és nem tetszik nekik? A lófejűség egy olyan tényező, ami teljesen szertefoszlatja a szépséget egy nőnél?

2018. ápr. 22. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rubintréka jut eszembe róla, mégis van aki szépnek tartja. A lófejű ismerőseimnek van pasija. Tehát nem mindenkinek rondák.
2018. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Én ilyen öreglányoktól szoktam olvasni a cikkek alatt, de azok minden fiatal lányban a hibát kutatják.

A megbélyegzett "lófejű" nők nekem pl bejönnek.

2018. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Általában a hosszúkás arcra szokták ezt mondani, főleg ha kissé szögletesek az arcvonások. Nem egységes dolog, sokan sokfélére mondják.


Nekem speciel ez a típus a kedvencem, barna hajjal, persze nem feltétlenül az, akit mindenki lófejez, de tetszett már olyan, akire volt, aki ezt mondta.


26F

2018. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%

Általában megnyúlt, hosszúkás állkapcsúakra és kissé elálló, vagy feltűnően nagy fogazatúakra mondom, viszont nem feltétlenül csúnya egy nő, ha lófejű. Ennek ellenére nekem nem tetszik.


Tipikus 1: [link]


Tipikus 2: [link]

2018. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis mondhatjuk.
2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Tudom manapság egyedi esemény (főleg ezen a helyen), de engem neveltek is a szüleim, hogy ne viselkedjek az emberekkel sértő/alpári módon és megválogassam a szavaim.
2018. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

4-es írta:

"Általában megnyúlt, hosszúkás állkapcsúakra és kissé elálló, vagy feltűnően nagy fogazatúak.."


Amúgy szerintem is erre a típusra mondják, hogy lófejű. Tényleg nem feltétlenül ronda. Mondjuk amíg nem mosolyog, addig teljesen oké. (Több ilyen lány ismerősöm is van.)

2018. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Hosszu ovalis arc es nagy fogak mint a lovak al..
2018. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt hogy csúnya, sokaknak tetszik az ilyen fejszerkezet.Pl Sarah Jessica Parker is sokaknak bejön és ő is tipikusan "lófejű" Nem mindenkinek a babapofi kislányok tetszenek.
2018. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Jót nem jelent, az biztos. Ha meg valakinek a "lófejű" jön be, az nem ezzel a szóval fogja körülírni a kedvesét.
2018. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!