Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Összejönnétek gyári munkással?

Figyelt kérdés
Természetesen csak átmenetileg dolgozik ott, max 3-4 évig, amíg végzettséget nem szerez.
2018. ápr. 20. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem utána kezdj csajozni,hidd el megvár az nem szöknek el.

Épitsd fel az egzisztenciád,addig ne csajozz,mert érezni fogod így nem jó belülről.

Amikor lesz egy komoly melód na utána már jobban mehet.

2018. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem. A volt párom nem talált a szakmájában állást (ritkább típusú mérnök), úgyhogy mikor összejöttünk, gyárban dolgozott melósként havi 120 ezer nettóért. Aztán 2-3 év múlva talált a saját szakmájában jól fizető állást.
2018. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Párom gyári munkás, ő nem készül másra váltani. Nem ettől függ, hogy mennyire intelligens ember. Egyszerűen olyan a családi háttere, hogy nem volt lehetősége tanulni, na bumm.

Mellesleg többet keres, mint én diplomásként...

2018. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Az #1 hatalmasat téved. Nem kell a dolgoknak feltétlenül sorrendben történniük, lehet csajod még a középiskolában is. Ha megvárod az egzisztenciát, ami lehet, hogy csak 40 éves korodra lesz meg, akkor a legszebb éveidet fogod elpocsékolni.


Amúgy meg sok nő jár olyan férfival, aki egyetemista, és közben betanított diákmunkát végez. Egyéb kérdés?


22/N

2018. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Én nőként dolgoztam gyárban, legtöbb kollégám nő volt. Egyéb kérdés? Összeszerelős munka volt.

Pontozzátok le ezt is, hiszen minden nő hazudik.

2018. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem, mert most valaki más tetszik, aki véletlenül nem gyári munkás, de ha az lenne, akkor összejönnék vele.

Olyannal nem jönnék össze, aki beletesped abba, ami nem jó neki és folyton csak sír miatta, de az istenért sem próbál ebből kitörni, akár azért mert kevés a pénz, akár azért, mert nem jó a munka, akár azért, mert hülye a főnök/kollégák... Aki halad, törekszik (én is ilyen vagyok), és látom, hogy halad, azzal nincs problémám, mert tudom, hogy nem tőlem fogja elvárni, hogy eltartsam.

2018. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Pár éve nyáron voltam egy gyárban bedolgozósként, az összes operátor férfinak volt barátnője/felesége, szóval szerintem nem lesz gond. A párom is dolgozott ilyen helyen, amíg nem lett meg a végzettsége.

Amúgy többen is úgy voltak ott operátorként, hogy amúgy van valami diplomájuk, de azzal nem találtak munkát, vagy egyszerűen ez jobban fizetett (150 nettó körül kaptak ott havonta az operátorok, műszakpótlék és túlóra miatt változó), és ott volt mindig lehetőség feljebb jutni, 3 hónap alatt vagy 4 operátor került ki irodába amíg ott voltam.

Mindenesetre okosabb ötletnek tartom, mint elmenni valami mikrovállalkozásba gályázni - egy multi 100% legál bejelentett munka, kifizetik amit kell, be vannak tartva a szabályok, és általában van feljebbjutási lehetőség.

Ha a gyár profiljának van köze ahhoz, amit tanulok, akkor nem is hagynám ott, hanem megpróbálnék cégen belül feljebb kerülni, lehet, hogy tök jó állásig fel tudnám tornászni magam.

2018. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jelenlegi páromat úgy ismertem meg, hogy már a neten, mielőtt még találkoztunk volna, közölte, hogy "én csak egy szimpla gyári munkás vagyok". Az ég világon semmit nem vetett vissza abból a lelkesedésből, amit éreztem, hogy találkozni szeretnék vele. Pár randi után kiderült, mégsem olyan kis beosztásban van és baromi jól keres. Talán tesztelt, nem tudom, de ha tényleg csak egy gyári munkás lenne volna, akkor is imádnám.
2018. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Na de mennyi idősen akar éveket gyárban dokgozni?

Engem a 30 évesnél idősebb pasik érdekelnek, ott azért már nem az igazi, ha gyármunkás.

2018. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 meta965 válasza:
Szerintem nincs ezzel probléma, ha szeret valaki akkor úgy szeret ahogy vagy! :DD 22/L
2018. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!