Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy egyetlen nőnél sincs esélyem a földön?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 22:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyetlen reményem maradt az, hogy egyszer meggazdagodok, mert akkor automatikusan, szinte levakarhatatlanul kezdeményezni fog valaki. Amíg ezt össze nem sikerül hoznom, addig prostikhoz járkálok.
2018. ápr. 14. 22:41
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
A boldogsag kulcsa nem a nokben van...ne legyen mar ez kozponti kerdes..
2018. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ha mutatok 3 nőt akinél van jól fogsz aludni.

Komolyan ma a badoon 1 szellemileg sérült lány profiljába akadtam. Tudom nem illik velük viccelni, de ez az agyon dramatizált cím se illik ide. Nem sírni kell küzdeni.

2018. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Butaságokat írsz. Inkább azon gondolkozz el kicsit miért érzed azt, hogy egy nő se állna le veled?
2018. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már én is éreztem ezt sokszor, aztán rájöttem, hogy nincs mit veszteni. Tét nélkül beszélgess a neked legjobban tetsző nőkkel, ne erőltesd, csak lazán. Ha mégis elhajtanak, akkor xard le és próbálj mégszebb nőkkel szóba elegyedni. :) F
2018. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel repülőgépen ismerkedni.
2018. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amit a 15 ös ìr 75%ban bejön. Akivel tét nélkűl,nem nyomulósan ,de jól el tudsz csevegni,és nem vagy igénytelen ocsmányúl elhìzott...a lányt egy idő után el kezdi zavarni,itt egy "normális pasi" miért nem nyomúl rám? Múltkor egy lánynak megmondtam töltött cigi tetoválásokra elszórt pénz sok berúgós hétvége miatt nem érdekel mint nő. Következő buliról szerelmes üzenetet kűldött. Exemmel szakítottunk, egy lakásban kellett aludnunk,5percig nem bìrtam letolni magamról minnél jobban toltam el annál jobban be volt índúlva...ha nyomúltam volna,akkor leráz mert szakítottam vele....
2018. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a földönkívüli lányokkal?
2018. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"Akivel tét nélkűl,nem nyomulósan ,de jól el tudsz csevegni,és nem vagy igénytelen ocsmányúl elhìzott...a lányt egy idő után el kezdi zavarni,itt egy "normális pasi" miért nem nyomúl rám? Múltkor egy lánynak megmondtam töltött cigi tetoválásokra elszórt pénz sok berúgós hétvége miatt nem érdekel mint nő." - Ugye nem magadra gondolsz, mint aki bárkivel normálisan el tud csevegni? :D
2018. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!