Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Tinderen elkezdek beszélgetni lányokkal, elég szépen jönnek egy darabig a válaszok, igencsak serényen válaszolgatnak a nap minden szakaszában, gyorsabban is mint én, aztán eltűnnek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 00:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Pedig volt már, hogy már pár napja az egész napom szinte csak arról szólt, hogy neki írogatok. És összesen vagy egy tucatnyian eljátszották ezt.
2018. ápr. 11. 00:49
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Tartalék voltál, mást érdekesebbnek találtak. 2 héten belül szervezz le találkozót, különben nagy eséllyel bukni fogod a dolgot. Nagyjából ennyi ideig tart ki az újdonság varázsa.
2018. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokkal előbb, 1-2 nap után már hívd el. Lehet rá se fog érni rögtön, szóval még mindig beszélhetsz vele napokat de legalább már le van beszélve a találka.
2018. ápr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk ezzel, hogy találkozzunk, az a helyzet, hogy régebben sokáig húztam az időt, és rám untak, mostanában (utóbbi 2 hónap többtől is kerdeztem, egyik mondta (második napon) hogy egyetemről ezen a héten szüneten van, és itthon van egész héten, ekkor rákérdeztem, arra nem is válaszolt, majd utána könnyebb, nem felkérő kérdésre igen, és folytattuk a beszélgetést.
2018. ápr. 11. 01:56
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

En ismerkedtem Tinderen az elmúlt időben, volt is egy randim de rendesen kiabrandultam a dologból, mivel utana a srác ígérgetett fut-fat, igy talalkozunk meg meg ugy aztán egyszer csak eltűnt. Úgyhogy nem feltétlenül ajanlom a Tindert, személyes tapasztalataim alapján. Akkor mar inkabb a Badoo, baratnom ott elég sok normális pasival ismerkedett meg, úgyhogy gondolom elég sok normális lány is van rajta.

Egyébként akiket ismerek egyetemista tinderezo lányokat, szinte egytől egy egy a tapasztalatom (legalábbis amit elmondanak): órán tinderezgetnek, elvannak vele de nem hisznek benne. Szoval gondolom a legtöbb ezért tűnik el, ha órán van akkor ir, nem unatkozik aztán ha megunta vagy talált valakit az életben eltunik. En azt javaslom, hogy max 1 hét beszélgetés utan hivd el randizni (de azert ne az elso uzenetvaltasok alkalmával). Felesleges időhúzás mindenkinek ha hetekig beszeltek aztán a másik eltunik, mind a te esetben, mind az enyémben, ahol szinten hetekig beszeltunk csak a randi utan tunt el.

20/L

2018. ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Néhány éve én is kipróbáltam a Badoot és a Tindert is, habár eleinte ódzkodtam tőle. Beszéltem vagy 15 lánnyal egyszerre, akikből maradt 3 majd abból 1 találkozó össze is jött. Persze kiderült hogy nincs meg a kémia egyikünk részéről sem.


Ha nem csak játszani és pötyögtetni szeretnél hanem valódi, hosszútávú emberi kapcsolatot kialakítani hagyj fel az online társkeresőkkel. Én is így tettem, azóta az élet tálcán kínálja a lehetőségeket.

2018. ápr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Mert azonnal lépni kell és nem "tökölni"


Rögtön lefixálni egy személyes találkozót méghozzá napokon belül, ha nem ér rá, nem jó neki, kitér akkor hagyni és más nőt fűzni ennyi!


Aki nem akar találkozni élőbe az kuka, jöhet a következő!


Mondjuk élőben kellene ismerkedni az hatékonyabb, mivel egyből látod a nonverbális jelekből, hogy hányadán álltok....

2018. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem könnyű, az igaz, dehát próbálkozni kell. Hiszem, hogy aki tényleg akarja, az előbb-utóbb csak talál. :)
2018. ápr. 11. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 jah, remélem 40 évesen is ugyanilyen reménnyel mondogatod majd ugyanezt. Szerintem hagyj fel az életed elvesztegetésével!
2018. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló igazat mond. Felesleges, csak játék az egész, ha unod magad, vagy az egódat szeretnéd feljebb tolni.
2018. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!