Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el megint?

Figyelt kérdés
Középkorú, az ismerősök által csinosnak, "szépnek", jó természetűnek mondott, elvált nő vagyok.Amikor végre találok egy olyan férfit akivel kölcsönösen szimpatizálunk egymással és úgy néz ki lesz belőle valami,hirtelen abbamarad a dolog.Egyik napról a másikra hanygolnak, pedig előtte úgy nézett ki a dolog hogy nagyon odavannak és bejövök nekik.Kerestek, kedveskedtek, érdeklődtek. Ez már sajnos másodjára fordul elő velem.Nagyon elvagyok keseredve, nem értem hol hibázom el a dolgokat...Miért van ez a jelenség? Mit kellene másképp csinálnom, hogy végre komolyan gondolkodó, szerető párt találjak? Ráadásul nem is adoniszokról volt szó, teljesen átlagos férfiakkal próbáltam meg ismerkedni, akikben valami megfogott és szerettük egymás közelségét, társaságát.Már arra kell gondoljak, hogy el vagyok átkozva...és azon a ponton vagyok hogy feladom. :(
2018. márc. 28. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az lehetett a probléma, hogy az urak csak szexet akartak. Ennek érdekében tettek néhány erőfeszítést, de mivel látták, hogy te többet akarsz, és nem vagy annyira kiéhezve, hogy hanyatt vágd magad, hát tovább álltak.

Az is lehetett a háttérben, hogy nem csak egy nővel tartották a kapcsolatot, és hát valószínű, az egyikük könnyebben kapható volt nálad.


Ezeket a kapcsolatokat ne sajnáld, lehet most rosszul érint, de igazából nem rontottál el semmit, és egyszer csak jön valaki, akit nem érdekel más.

2018. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!