Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha ujra megprobaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ujra megprobalnam megint elutasitana?

Figyelt kérdés

Regota ismerjuk egymast a lannyal, volt egy ido amikor kicsit tobbet foglalkoztunk az ismerkedessel, es egy buliban megakartam csokolni de elhuzta a fejet aztan otthagytam...masnap ramirt hogy sajnalja meg ilyenek, nem foglalkoztam vele...ez kb 8 honapja volt nekem azota volt egy fel eves kapcsolatom, aminek nagyon orult hogy vege lett mert hogy allitolag mar odaig van ertem...megkeresett hogy beszeljunk meg ha hajlando vagyok ra tolthetnenk tobb idot egyutt...en beleegyeztem, es mar ugy erzem hogy kezdek tobbet erezni iranta, mert o amugy mindid is nagyon tetszett es tudta is

na es csak attol felek ha megint elutasito lesz, akarcsak azert mert zavarban lesz csoknal vagy fel vagy nem tudom

megtortenhet ez ugy hogy tudom hogy odaig van ertem a csaj?


2018. márc. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha ennyire nem érzed, hogy mikor kell megcsókolni egy lányt, akkor szerintem még erőltesd...
2018. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erzem mikor kell, es felreerteni is lehet...
2018. márc. 15. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem egyszer lehet elutasítani, utána érdektelenné válik a sztori.


Ha meg a hölgyike csak tesztelésből, taktikából csinálja, akkor is érdektelenné válik, mert a játszma kizárja a kölcsönös tiszteletet, ami egy kapcslat alapja.

2018. márc. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen tartásod, büszkeséged. Nálam is csak egy esélye van minden nőnek.

Ha egyszer nem kellettél neki, akkor most ne hunyászkodj meg. :)

De a helyedben jól átverném a palánkon. :) F

2018. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!