Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretek egy fiút de egyszer már elutasítottam? Gáz lenne ha megpróbálnám vissza csinálni? Mit gondoltok szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

#fiú #gáz #szerelem #elutasítottam
2016. dec. 21. 21:24
 1/9 Szergej55 ***** válasza:
Egy kísérletet nem tilos tenni.
2016. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, legalább tudná, hogy "szereted".
2016. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt így ne add elő, hogy szereted. :D De érdemes lehet megpróbálni, érdeklődj iránta, puhatolózz, hogy tetszel-e még neki.
2016. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
gáz,elhajtanálak mint a magzatot.f
2016. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg, de mi változott? Hogy utasítottad el?
2016. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne gáz. Hívd fel, írj rá, kerülj a közelébe, tedd magad körpályára körülötte, érdeklődj felőle, vagy elhív valahova, ha meg nem, elhívhatod te is.
2016. dec. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csináld vissza, légy bátor! Én elutasítottam egy fiút, aki megbántott néhányszor, de fél év után megbántam. A fiú elmegy egyetemre és lehet nem fogom látni többé.
2017. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi történt végül? Légyszi válaszolj.
2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta rendszeresen beszélek vele de már nem vagyok belé szerelmes mint akkor. Kibékültünk aztán maradtunk baráti szinten.
2017. jún. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!