Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek adna egy esélyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adna egy esélyt, vagy teljesen elutasítana?

Figyelt kérdés
Hát, hol is kezdjem.. Van egy nagyon jó, sőtt legjobb lány "barátnőm".. Mikor már ilyen jó lett vele a baráti kapcsolatom, akkor döbbentem rá, hogy legbelül nekem Ő jóval több, mint először gondoltam. Sokszor viszem ki vonathoz, ide-oda elkísérem, már majdnem mintha "járnánk", de mégsem.. A legjobb barátnőivel ezt régen megbeszéltem, hogy nekem Ő sokkal több, mint barát. Ha leülnék vele erről beszélni, szerintetek adna egy esélyt, vagy nem??

2015. máj. 10. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
biztosan adna
2015. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnői tudják, akkor ő is tudja, ez 100%.

Ebből kiindulva a csaj vagy csak kihasznál, vagy maga sem tudja, hogy mi legyen. Én nem fűznék a dologhoz sok reményt, de ideje lenne kiadnod magadból a dolgot, ezt gondolom te is érzed. Arra készülj fel viszont, hogy ez szinte biztos véget fog vetni a barátságnak köztetek, ha nem, akkor is valószínű, hogy csak kihasználás lenne belőle.

2015. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy ő neked adna esélyt, de ez sokszor "friend zone" - és abból bizony szinte lehetetlen kikerülni. Bár egy próbát megér.
2015. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen, sajnos én is ezzel vacillálok, de viszont annyira megbízunk egymásban, hogy normális emberi módon meg tudjuk beszélni.. Igen, tud is róla, csak nem az én számból.. Sajnos :S
2015. máj. 10. 17:35
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
egy próbát megér,vesztenivalód nincs
2015. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!