Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el megint?

Figyelt kérdés
Középkorú, az ismerősök által csinosnak, "szépnek", jó természetűnek mondott, elvált nő vagyok.Amikor végre találok egy olyan férfit akivel kölcsönösen szimpatizálunk egymással és úgy néz ki lesz belőle valami,hirtelen abbamarad a dolog.Egyik napról a másikra hanygolnak, pedig előtte úgy nézett ki a dolog hogy nagyon odavannak és bejövök nekik.Kerestek, kedveskedtek, érdeklődtek. Ez már sajnos másodjára fordul elő velem.Nagyon elvagyok keseredve, nem értem hol hibázom el a dolgokat...Miért van ez a jelenség? Mit kellene másképp csinálnom, hogy végre komolyan gondolkodó, szerető párt találjak? Ráadásul nem is adoniszokról volt szó, teljesen átlagos férfiakkal próbáltam meg ismerkedni, akikben valami megfogott és szerettük egymás közelségét, társaságát.Már arra kell gondoljak, hogy el vagyok átkozva...és azon a ponton vagyok hogy feladom. :(
2018. márc. 28. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Gyereked van-e?
2018. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van igen, de már a felnőttek.Tehát a gyerek sem lenne "akadály".
2018. márc. 28. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Abban azért ne légy olyan biztos, hogy a gyerek nem "akadàly". Találkozó előtt szoktad ezt tisztázni, vagy ott derül ki? A gyerek veled él, vagy valóban független, felnőtt ember? Szükséges-e anyagilag támogatni, vagy megáll a saját lábán (lakás, autó, stb.)?
2018. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinten két csalódás még nem a világ vége, nekem jóval több volt, mire találtam valakit, akivel kölcsönösek a dolgok. Ne éld bele magad semmibe, mert az eleje két hónapaig kb csak ismerkedés. Addig ne mutass ki komoly érzelmeket a másik felé, sőt, túráztasd kicsit őket, ne vedd fel mindig a telefont, ne válaszolj azonnal, ne érj rá mindig, ne adj meg magadról túl sok információt, maradj titokzatos, kissé elérhetetlen, izgalmas. Hagyd, hogy a férfi kissé odalegyen, ennyi kell, de csak okosan!
2018. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem velem élnek már, a saját életüket élik, mindkettőnek komoly kapcsolata van és nem szorulnak anyagi támogatásra.Természetesen, mint minden normális szülő támogatom őket amikor tudom, de nem rendszeresen.
2018. márc. 28. 17:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4.válaszoló! Az a poén ebben, hogy pont hogy nem szoktam azonnal válaszolni és felvenni a telefont és nem vagyok az a nyomulós fajta sem. :) Amúgy igazad van, ez a fajta viselkedés szokott hatásos lenni amit leírtál.Nálam valahogy még ez sem jön be..
2018. márc. 28. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Amennyi beteg ember van, ket csalodas siman belefer.


Hogy nem vagy egyedul (mar en sem, privi ne), par eve ismerkedtem. Kiejezetten diplomas, ertelmes emberek voltak a celpont. Igy is belefutottam ostobaba, butaba, magat novel eltartani akaro muveszlelekbe, szexkapcsolat keresobe....



Ne csodalkozz, nagyobb kutartast. Kb. 20 pasira jut egy hasznalhato.

2018. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Viszonoztad az érdeklődésüket? Kölcsönösnek érezték?

Csak egy közeli saját élményből kiindulva azért kezdtem nem keresni a társaságát, mert én kerestem őt, ő viszont magától nem keresett engem. Pedig ő kezdeményezett. Bár szerintem fiatalabb korosztály vagyok.


Persze lehet más ok is. Pl gyerek. Vagy csak stexet akarnak.

2018. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, viszonoztam az érdeklődésüket, persze nem ugrottam a nyakukba.
2018. márc. 28. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha rájöttél mi a baj, kérlek írd le. Én ugyan ebben a cipőben járok, 20 évesen.


Sad story :(

2018. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!