Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon ronda lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon ronda lehetek ha egy idegen nő is kimondta ezt tulajdonképpen egy félreértés miatt?

Figyelt kérdés

Elköltöztem az albérletemből (újépítésű lakás Bp-en). Megismertem a házban még ezelőtt egy nagyon kedves, csinos 50 körüli nőt, sokszor beszélgettünk néhány mondatot.

Amikor költöztem el a a cuccaimmal odajött beszélgetni. Mondtam neki hogy annyira nem éreztem itt jól magamat (a minden nap üvöltve bulizós egyetemisták miatt akik a szemetet az én teraszomra dobálták át -meg másére is). Nem fejtettem ki az okát neki, erre magától elkezdte mondani: ‘jaj ne foglalkozz azokkal a cicababa külsejű kvákkal, ne érdekeljen ha kinevetnek, nem érnek a nyomodba se. Engem is ki szoktak nevetni, pedig nem nézek ki náluk rosszabbul ennyi idősen. Emiatt ne költözz el!’

Hirtelen azt se tudtam mi van, mert tényleg nagyon sok csinos fiatal korombeli csaj lakik ott, a közvetlen szomszéd nő is 10/10-es volt. Max egy-két alkalommal volt olyan hogy nevettek a csajok a liftben amikor beszálltam vagy ilyesmi de nem vettem magamra. A csajok szoktak röhögcsélni, eszembe se jutott hogy rajtam nevetnének, még rájuk is mosolyogtam ilyenkor hogy milyen jó a hangulat.

Ezek szerint az 50-es nő tudhat valamit? Hallhatott valamit? Vagy csak akkora az élettapasztalata hogy rögtön gondolta mi a helyzet a külsőmet elnézve? Soha nem hittem magam adonisznak (nem szokott lenni barátnőm se) de annyira rondának se hogy valaki azt feltételezze rólam alapból hogy amiatt költözök el mert gúnyolódnak rajtam a nők.

Mondtam neki aztán a valódi indokot, majd gyorsan leráztam inkább.


Szerintetek?


2018. márc. 28. 11:28
1 2
 1/12 miss unfield válasza:
53%
:):D
2018. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 50-es véleménye elbizonytalanított a külsődet illetően? Lehet arra célzott, hogy tudja nincs párkapcsolatod, manapság meg a csapból is az folyik, hogy ennek oka az hogy sok a cicababa k..rva vagy az agyatlan rosszfiú. Önbizalmad tedd rendbe és akkor egy ilyet nem úgy kezelsz mintha a külsődnek szólna, ha meg igen is bedobod a többi vélemény közé, mondván a szépség relatív.
2018. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a külsődhöz annak, amit mondott.
2018. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked sincsen önbizalmad. :/

Szerintem a nő csak kapott az alkalmon, hogy megszólja a lányokat, hiszen mondta is, hogy ő úgy érzi kinevetik, ezt meg kivetítette rád. Nem akart rosszat, csak hülyén jött ki.

2018. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én is ronda vagyok, de nem foglalkozom már ezzel, próbálok tenni ellene (de hiába)
2018. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félreértetted az 50-es nőt, és belemagyarázol olyat, ami nincs is. Legyen önbizalmad.
2018. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Semmi köze ennek a rondaságodhoz.

Ha esetleg tudott is olyat, hogy bármi miatt nevettek rajtad a fiatal lányok (esetleg hallotta, s ezért mondta.. de ennek 20 százalékot adok) akkor sem a külsődön, ez a nő beszédébe nem volt így benne.

Csak a nők így szokták magukat összehasonlítani.. (én se vagyok náluk rondább ötven évesen)


Nem hiszem, hogy a rondaságodon nevettek volna, ha egyáltalán kinevettek.

2018. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Igazából bók volt, nem tudom észrevetted-e. Konkrét szituációtól függően akár még próbálkozásnak is nevezném.
2018. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlkombinálod.
2018. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy azért röhögnek ki, mert ronda vagy. Az ilyen típusú lányok a legkisebb "hibád" miatt is kiröhöghetnek, pl. hogy nem divatos a telefonod, "gáz" a csengőhangod, nem márkás az edzőcipőd. Ne vedd úgy, hogy a rondaságodon röhögnek, mert egyáltalán nem biztos!
2018. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!