Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan hétköznapi életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan hétköznapi életet élő (azaz NEM prosti! ) nő van, akinél "van az a pénz", hogy lefeküdjön idegen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Álszent válaszok nem kellenek, pláne anonim oldalon. Mennyi ilyen nő lehet vajon, aki tulajdonképpen "rejtett prostituált"?

2018. márc. 24. 17:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek meg van az ára.

1 milliárdért tuti mind.

Ennyi pénzért anyagi biztonságban élhet az egész családja.

2018. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek van az a pénz, neked is kérdező, nem kell álszenteskedni.
2018. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is van az a pénz, amiért a nők minimum 90%-a lefeküdne bárkivel. Főleg ha semmi extrát nem kér...
2018. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az se normális aki irreális pénzt ad szexért.

Már eleve az se teljesen korrekt, hogy ezért fizetni kell egyeseknek, de egye fene...

2018. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem az se normális aki irreális pénzt ad szexért.

Már eleve az se teljesen korrekt, hogy ezért fizetni kell egyeseknek, de egye fene..."


Elájulnál, ha meg tudnád, hogy milyen sok férfi van, akinek fizetnie kell érte...

2018. márc. 24. 18:00
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Pontozzatok le könyörgöm,de nekem ideadhatod az egymilládat, nem kéne...Ha szimpi, lefeküdnék vele, de nem a pénzért mert nem vagyok prosti. És az a pénz akármennyi lehetne...
2018. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, én még a volt férjemmel sem feküdtem le, pedig nem ronda, külsőre semmi baja. Nem csalt meg, nem bántott, nem beszélt velem csúnyán. Csak azt éreztem, már nem vagyok vele boldog, saját magamat kellett volna szembeköpnöm, ha igazi-őszinte érzések nélkül megteszem. Pedig, égész eddigi életemet dobhatom a kukába, családi ház, kocsi, egzisztencia. helyette most albérlet, dupla meló, egyedül gyereknevelés. Semmi mást nem kellett volna, csak lefeküdni vele. És van az a sanda gyanúm, h én még egymilliárdért sem feküdnék le egy idegen férfival. Szeretem a szexet, de csak azzal, akit szeretek. Érdek, pénz nem számít, a saját önbecsülésem fontosabb. Sajnálom, ilyen is van, nem minden ember megvehető.
2018. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Ja, de nekem egy forintot se fizetne senki. Sőt, még az is lehet, hogy én fizethetnék :(
2018. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Es hany rejtett ferfi prostitualt van?
2018. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%

1 milliardert mar igen, de akkor se fekudnek le akarkivel. :D

Szokasos koroket lefutnank, talakozas, beszelgetes, masik kicsit megismerese, ha valahol meg akad a dolog, 1 milliard ide vagy oda, nem lenne szex. :D

N

2018. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!