Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan hétköznapi életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan hétköznapi életet élő (azaz NEM prosti! ) nő van, akinél "van az a pénz", hogy lefeküdjön idegen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Álszent válaszok nem kellenek, pláne anonim oldalon. Mennyi ilyen nő lehet vajon, aki tulajdonképpen "rejtett prostituált"?

2018. márc. 24. 17:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lenne az a pénz, legalábbis lett volna, amíg nem mentem férjez. Lehet megkövezni, ez van. A prostitúciót, mint karriert nem választottam volna, de egyszer-egyszer egy gazdagabb "sugar-daddy" az egyetem alatt nem jött volna rosszul, be kell látnom. Engem amúgy valahol izgat is ez a fajta szerep, meg amúgy sem kötöttem soha érzelmekhez a dolgot, voltak kalandjaim aznap megismert férfiakkal, ezen nem feltétlenül rontott volna, ha egy csábítóbb összeget felajánl az aktusért az illető. Az összeg pedig függ attól, hogy alapvetően mennyire tetszik a másik. A férjemmel (nyilván) ingyen is lefekszem, egy 90 éves vén trotyival valószínűleg már irreális összegekért mentem volna csak bele a kérdésbe. Annyi önértékelésem meg van, hogy tudjam, értem senki sem fizetne milliókat/milliárdokat egy alkalomért, akármennyire is vonzó nő vagyok. Ennyit egy punci sem ér.
2018. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Van az a pénz, de annyit garantáltan senki nem tudna adni. :-)
2018. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Én nem álszenteskedek. Igen van az a pénz. 28N
2018. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
42%
szomorú olvasni a válaszokat
2018. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Nálam ez nem álszenteskedés, de nincs az a pénz, amiért megtenném, mert a saját önbecsülésem annál sokkal fontosabb.
2018. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
A világ 100 leggazdagabb emberének a teljes vagyonának a 10-szerese megér egy éjszakát. 12-es válaszoló voltam. Na, hajrá a gyűjtögetésben... :-D
2018. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem pénz és erkölcs döntő. Egyszerűen nem megy idegennel... Nagyon félénk és gátlásos vagyok. Neha a saját párommal is. Ha nem bíznék benne,akkor vele sem feküdnék le. Ő sokat várt rám amíg feloldódtam. Más ezt nem tenné meg,szóval pénz ide vagy oda,ami nem megy az nem megy.
2018. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, az ilyen kérdések miért vannak a nőkre kihegyezve. Férfiak is rejtett prostik.
2018. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#1 - 1 milliárdért? Bäszki annyiért férfi létemre lefeküdnék bárkivel. :D


Soha többé nem kellene dolgoznom...

2018. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%

Nálam nincs az a pénz. Létezik önbecsülés is a világon.


Ez egy olyan kérdés, hogy csak azért, mert fizet, senkivel sem feküdnék le. Ha a párom jelenne meg, hogy fizet nekem x ezer Ft-ot, ha lefekszem vele, még vele sem tenném meg. Aki engem így, egy megvehető tárgyként kezel, az soha nem fog megkapni.


Ugyanakkor viszont simán lehet, hogy a semmiért lefeküdnék azzal a kvázi idegennel, mert mondjuk meg tud nyerni egy este alatt, vagy olyan hangulatot generál, hogy jó ötletnek tűnik belemenni egy ilyen kalandba. Tehát annak ellenére, hogy az alapfelfogásom erősen egy komoly kapcsolat meglétéhez köti a szexet, nem mondom azt, hogy minden helyzetben nehezen kapható lennék (bár soha nem tapasztaltam, nem próbáltam, ez csak elképzelés önismeret alapján), de pénzért semmiképpen sem feküdnék le idegenekkel. Annál megalázóbb dolgot keveset tudok mondani.


Szerintem kifizetődőbb azt az időt, amit ezeknek a virtuális millióknak az összegyűjtésével töltesz inkább azzal tölteni, hogy önmagadat fejleszted, illetve keresed a számodra megfelelő nőt, mert szerintem még mindig kisebb fáradtság megtanulni csábítani, és párkapcsolatban élni "garantált rendszeres szexel", mint összegyűjteni azt a pénzt, amivel majd megveszed ezt a sok "rejtett prostituáltat"

2018. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!