Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan hétköznapi életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan hétköznapi életet élő (azaz NEM prosti! ) nő van, akinél "van az a pénz", hogy lefeküdjön idegen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Álszent válaszok nem kellenek, pláne anonim oldalon. Mennyi ilyen nő lehet vajon, aki tulajdonképpen "rejtett prostituált"?

2018. márc. 24. 17:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%

1milliárdért sem, meg nincs az a pénz ..mekkora kamu válaszok :D Persze könnyű úgy válaszolni ,hogy nem leellenőrizhető a dolog mivel a kérdés is irreális.


Nekem bőven elég lenne 100millió és bárkivel legyen az ronda öreg büdös lefeküdnék. 15perc esetleg 1óra 'munkával' kapnék annyi pénzt amit a legtöbb ember egész életében nem keres meg. Nem kell túlmisztifikálni a szexet, megmosakszom és utána mintha meg se történt volna,elfelejtem.Befektetném a pénzt és soha többet nem dolgoznék.

2018. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
Igazából nem kell 1miliárd se,irreális összeg.A legtöbbjét megkapnád 100ezer körül is szerintem,a maradékot 200-300ezerért is. Én bevallom imádom a szexet és nem igen válogatok,ha ezért még fizetnek is végképp jól jártam.
2018. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindenki tudja nem túlmisztifikálni. Lehet, hogy itt aki azt mondja, simám megcsinálná, fél évre rá megölné magát.
2018. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Döbbenetes, hogy még itt is vannak nők, akik tagadják, hogy megtennék, vagy ha amennyiben igazat irnak, akkor abban az esetben ezek a nők szeretnek gyárakban robotolni éhbérért napi 10-12 órákat...
2018. márc. 25. 12:26
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

"Álszent válaszok nem kellenek, pláne anonim oldalon."

Gondolom, eleve elkönyvelted álszentnek azt, akivel csak nemes egyszerűséggel nem értesz egyet. Kicsit egyszerű vagy, de sebaj.


Nekem nincs az a pénz, nem vagyok tárgy, sem valami áru, amit kibérel egy férfi, hogy beleürítsen. Ennél több az önbecsülésem.

Egyébként nem ítélem el a prostituáltakat sem, mert sajnos vannak olyan élethelyzetek, hogy nem lát más kiutat. Inkább sajnálom.

2018. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek:

Most nem, mert van párom, akit szeretek. De ha épp mosolyszünetben lennénk, akkor sem dugnék addig mással, amíg hivatalosan együtt vagyunk.


Ha épp nem lenne párom, ÉS nagy pénzszűkében lennék (most keresek annyit, hogy fenn tudjam tartani a kívánt életszínvonalat), akkor igen. De akkor sem akárkivel (kapanyél kilóg a szájából típusú, vagy nagyon igénytelen, mocskos-piszkos emberrel, vagy akiről tudom, hogy gyilkolt pl., nem), és elég magas összegért.


De azért hozzátenném, hogy fordítva ugyanilyen arányban vannak férfiak is.

2018. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
36%

"Es hany rejtett ferfi prostitualt van?"


Századannyi, mint amennyi nő. Minimum. Eleve töredéke a kereslet a férfi prostikra. Meg kb, egy kategóriába inkább azzal sorolnám, hogy seggbe rakatná magát a férfi.

Azt meg szerintem sokkal kevesebben vállalnák, mint a nők.

Hiába 0%-ol le a gyk 160 regisztrációs femináci trollja, ez így van.

2018. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy álszent lennék, de van ami nem eladó. Szóval én nem mennék bele milliókért sem. Nem ítélem el viszont azt aki igen, valahol a jól fizető férfiakat is meg tudom érteni. Szóval semlegesen állok a prostitúció témához, de én a 10% vagyok aki szexet nem vállalna pénzért.

Egy gilisztát viszont megennék 1 millióért ha érdekel valakit, szal voltaképp én is k..va vagyok, csak máshol húztam meg a határokat.

2018. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

# 27

Ez a mániája a 7x%-os kis tirpák gyökér trollnak, hogy minden kérdés alatt ami nőkről szól, elkezdi átforgatni pasikra az egészet.

2018. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül, de mindenki fizet a kekszért. Ha együtt vagytok egy nővel kapcsolatban, akkor összességében többet is költötök rá, mintha elmennétek egy órára egy jobb prostival, aki utána nem kér számon, nem baxtat, hisztizik, stb. :D
2018. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!