Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gennady Golovkin, a verhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gennady Golovkin, a verhetetlen kazah szörny pszichopata? Lányok járnátok pszichopata sráccal?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nincsenek érzéseik, ezért sokra viszik, sok politikus is az. Érzelmek állítólag nagyon hátráltató tényezők az életben. Nem tudsz a logika mentén haladni.

Rá néztek a fejére, egy kedves matek tanár bácsit gondolnátok

(jobb oldali) [link]

DE EZ NEM ÍGY VAN Ő AZ ELLENFELEI VÉRÉBEN FÜRDIK A MECCSEK VÉGÉRE

[link]

Érdemes megnézni face-off-oknál, hogy milyen érzelem mentes gyilkológép tekintete van

[link]

csupán a pszichopata nézésével összeroppantja az ellenfeleit


[link]


Lányok mit szólnátok ha mondjuk nem takarítanátok ki, és így nézne rátok a pasitok? Megijednétek?



2018. márc. 27. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Te beteg vagy, kerdezo.


Amugy nem jarnek, de ha megis, felolem ugy nez, ahogy akar, akkir sem szolgslnam ki.

2018. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

>Gennady Golovkin, a verhetetlen kazah szörny


Már attól görcsbe rándult a testem, hogy ezt kimásoltam és beillesztettem... konkrétan bepötyögni nem is tudnám behányás nélkül :D. Hogy lehet ilyesmiket leírni? XD

2018. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szub ferget csinalnek belole, megenne a szromat is.
2018. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokat láttam, tapasztaltam pszichopatákról meg csak úgy simán agresszív emberekről közeli családban, így elég gyorsan ki tudom szűrni, ki ilyen, azokkal meg nem kezdenék.
2018. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Most itt nyilván aki nem hardcore boxing fan az nem tudja ki Golovkin de be ne vegyétek ám a kérdező hülyeségeit, ez a csávó egy full jó arc, egy teljesen ártalmatlan figura aki a tört angoltudásával kábé olyan mint egy kisgyerek.


https://www.youtube.com/watch?v=5W3Qz-ng8YY

2018. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ő a való életben egy kedves, közvetlen, megnyerő személyiség, nem bánt senkit. Látszik, hogy azt sem tudjátok, hogy mit jelent a pszichopata, keveritek a szociopatákkal, agresszív emberekkel.

Amikor valakit ki kell végezni, szimplán átvált érzéketlen gyilkoló géppé. Látszik az üveges tekintetén, hogy az sem érdekelné, ha meghalna valaki a ringben.

2018. márc. 27. 16:12
 17/19 A kérdező kommentje:

# 10 Elkacagná magát attól a nézéstől szerintem.

# 11 Beteg vagy te.

# 12 Helyes, rettegj a KAZAH SZÖRNYTŐL!

# 13 Egy csúnya nézés, és a csupasz nyelveddel nyalnád fényesre a wc-t.

# 14 Te sem tudod, hogy mi a pszichopata. Nem az agresszív emberek.

2018. márc. 27. 16:15
 18/19 LePeDő ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy érzelmek nélküli pasival tudnék járni :D De ha nem vinné le a szemetet én is hasonlóan néznék rá :D
2018. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Szub ferget csinalnek belole, megenne a szromat is."



Esélyesebb, hogy te ennéd az ő szarját 2 pofon után.

2018. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!