Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya alacsony pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya alacsony pasinak miket kell tenni hogy barátnője legyen? Hogyan ismerkednek az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Engem helyesnek mondanak, én nálam sokszor úgy jött össze barátnő hogy egymásra mosolyogtunk, láttam zavarba van a lány buliba, utcán, buszon stb. Nyilván éreztem hogy bejövök neki és odamentem és nyilván megadta a számát és 3 nap után már ágyamból ment a csinos leányzó dolgozni.

Viszont ha csúnya lennék és nem 184 cm lennék hanem mondjuk 165 akkor el nem tudom képzelni hogy ismerkedjek mert nyilván ez az eset nem áll fent és ha nem látom a jelet a nőn akkor tuti nem mennék oda. Valahogy nem tudom elképzelni ők hogyan találnak társat.


2018. márc. 20. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdéshez hasonló csúnya pasikat,mint Vadon Jani meg egyebek,igen,elhagynák rögtön ha elszegényednének,de még akkor is ha találnának valakit aki ugyanolyan gazdag,de jól néz ki. Vagy pl.Andy Vajnát szerinted nem hagyná el Timi mondjuk Liam Hemsworthért? Ha nemmel válaszolsz naiv vagy.
2018. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Diavolino44 ***** válasza:

Ertem, szoval ez inkabb elmeleti kerdes.. s most nem igazan ertem, hogy mire hegyezzuk ki, arra hogy csunya vagy arra, hogy alacsony?


De nagyjabol mindegy is, pont retapintottal a lenyegre, egy alacsony es csunya sracnak nem lesz meg a batorsaga lepni a no felé, ahogy te is irtad (kiveve tarskereso), hisz sajat maga is, tudja, hogy a lanynak a magas jokepu fiuk jonnek be. Ezert eleve nem is nagyon probalkozik. Amikor meg probalkozik, akkor is az “a bocsanat, hogy elek, de azert megszolitlak bar tudom, hogy ugyse jovok be neked” hozzaallassal.

Nem kell agysebesznek lenni, hogy kitalald mi lesz a vegkimenetele.

A csavar plusszba ott van, hogy valoban szelektalva lesz a srac a magassaga es kulseje alapjan 10bol minimum 9 szer. S ezert onigazolast nyer. Azok lesznek sikeresek akik azt nezik, hogy bar visszautasitottak kilencszer egynek bejovok!

A valosag az az, hogy szepen lejebb adnak s beerik egy elmegy baratnovel, akinek fogjuk ra, jo a feneke.

2018. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak személyiség számít.
2018. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!