Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért veszi ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ezen az oldalon sok férfi személyes sértésnek, ha egy nőnek elvárásai vannak egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
Nyilván a reális elvárásokról beszélek, nem a "legyen lakása és hat bmw-je és keressen minimum 2 millát". Miért kell a nőt támadni, ha mondjuk nem kezdene párkapcsolatot egy olyan férfival, aki mondjuk nála sokkal alacsonyabb színvonalon él, lényegesen alacsonyabb, mint a nő vagy mondjuk durván elhízott? Sok férfi miért reagál úgy, mintha személyesen őt utasították volna el, ha esetleg annak az adott ismeretlen nőnek, aki a kérdést/választ írta az elvárásainak nem tud megfelelni? Miért számít aranyásónak az a nő, aki nem dobja oda magát bárkinek, aki bepróbálkozik nála?

2018. márc. 16. 13:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én úgy értelmezem, hogy ne a nőnek (vagy a férfinak) kelljen fizetnie a közös programokat. Ha mondjuk szeretek moziba menni, akkor ne kelljen csak azért ne menni, mert a másiknak nincs pénze vagy sajnálja rá.
2018. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
49%
"Az ihlette a kérdést, hogy a "bombanős" kérdező egyik hívével leveleztem egy ideig. Normálisan, értelmesen elmagyaráztam neki, hogy mi az oka annak, hogy nem adok válogatás nélkül minden férfinak esélyt, aki hozzám szól. Pár levél után egy "látszik, hogy te is olyan vagy, mint a többi, csak a pénzes pasikra vágysz" mondattal elbúcsúzott tőlem." Úristen, kérdező. Az ilyen embereknek ezerszer le lett írva, szájába rágva a dolog. Egyszerűen gyermeki szinten vannak, ennyi, nem is figyelnek oda, amit ír egy nő, vagy biztosan hazudik, stb. Felesleges kommunikálni velük. Olyanok, mint azok a nők, akik ezerszer is kiírják itt, hogy segg volt a párjuk, de azért visszamennek hozzá.
2018. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Mert szar érzés szembesülni azzal, hogy valaki nem elég jó, nem felel meg valamilyen elvárásnak. Sokkal egyszerűbb másra mutogatni, mint elgondolkozni azon, vajon miért van ő egyedül. Fejlődni meg nagyon sok ember számára smafu. K.r.vafáradságos meló ám megkeresni magunkban a hibákat, és kiküszöbölni azokat...
2018. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Az a tapasztalatom, és tisztelet a kivételnek, hogy sok pasi lusta, semmirekellő, aztán ha egy nő nem áll velük szóba meg vannak sértődve, hogy persze, a nő csak a pénzre hajt.

Pedig ez nem így van. Csak nem szeretnék senkit eltartani, senki nyűgjét a nyakamba venni. Nem kell gazdag legyen, de ne okozzon problémát egy mozi, egy kávé. Ha oda sem tudunk elmenni akkor minek a pasi? A pusza lététől olvadjak el? Nem várok sokat, de ha egy mozira nem tud meghívni, akkor kuka. Fizetem én magamnak, de akkor ahhoz nem kell pasi. Persze ezt sem kell mindig, fizessünk felváltva. De ha ez is probléma, és soha sehova nem tudunk menni, mert neki semmire nincs pénze, akkor nincs is miről beszélni. Nekem elég ha 150-200 ezret keres, de azt tudja beosztani. És ha én eltudok menni hétvégén pl takarítani, hogy több pénzem legyen, ő is kapja össze magát. Nekem elég a saját gyerekemet eltartani, rá szívesen költök. De olyan pasi még nem született, akit én eltartanék.

42/N

2018. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Tehát abból az egy férfiból hirtelen sok lett. Értem."

Szerintem nem én vagyok egyedül, aki napi szinten találkozik olyan kérdésekkel, ahol előjön a kérdésben szereplő jelenség. Nem hiszem, hogy egy felhasználó írja az összes ilyen választ, ez egy általános jelenség itt.


"Amúgy miért nem másoltad be a komplett levelezést, csak úgy bemondásra higgyük el, hogy nem volt oka arra, amit írt?"

3. / Tilos

(d) személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is;

De igazából te olyan embernek tűnsz, akinek feleslegesen bizonygatok bármit is, mindig fogsz találni valami olyat, amitől én leszek az aranyásó kva.

2018. márc. 16. 19:12
 26/30 AliceGamer ***** válasza:
72%
Mert a legtöbb nő nem tudja ugyanazt nyújtani, amit elvár.
2018. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
28%

Az oldal női felhasználói mire fel támasztanának elvárásokat, hiszen minden héten kinyilvánítják, hogy


a zsíros, lenőtt haj normális,

a lepattogzó körömlakk normális,

ha otthon kinőtt, rongyos ruhákban járnak az normális,

ha nem olvasnak az normális

stb.


Miről is beszélünk?

2018. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: ma már ott tartunk, hogy egy nőnek joga van bármit úgy csinálni, ahogy szeretné, és senki ne kérje rajta számon, főleg ne egy férfi. Ha egy nő akar beleszólni, mit hogyan csinál egy férfi, az oké.
2018. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"Mert a legtöbb nő nem tudja ugyanazt nyújtani, amit elvár."

Miért kellene ugyanazt nyújtani? Mindenki azt vár el, amit akar. Van, aki reális keretek között tartja az elvárásait és van, aki valóságtól elrugaszkodott dolgokat szeretne, ez őt minősíti. A kérdés a reális elvárásokról szólt, nem az aranyásókról vagy a kitartott nőkről. Egy normális nő általában olyan dolgokat vár el egy férfitól, ami az ő részéről is megvan (pl az anyagi helyzetet illetően egy tehetős nő nyilván nem érezné jól magát egy csóró férfival, aki egy kávét sem engedhet meg magának). Ha szerinted túl sokat vár el az illető, akkor nem kötelező vele lenni.

Erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy "személyes sértésnek veszik", ha egy nőnek elvárásai vannak. Attól te nem vagy kevesebb vagy rosszabb ember, hogy nem felesz meg xy elvárásainak. Egyszerűen csak nem egymást keresitek.

2018. márc. 17. 08:27
 30/30 anonim ***** válasza:

#29

Nagyon leszűkíted a gondolatot erre a tehetős-csóró kérdéskörre. Sokkal gyakoribb, mikor valaki személyiségben gyenge, és akkor nem felel meg. És sokkal fájdalmasabb is.

2018. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!