Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért veszi ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ezen az oldalon sok férfi személyes sértésnek, ha egy nőnek elvárásai vannak egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
Nyilván a reális elvárásokról beszélek, nem a "legyen lakása és hat bmw-je és keressen minimum 2 millát". Miért kell a nőt támadni, ha mondjuk nem kezdene párkapcsolatot egy olyan férfival, aki mondjuk nála sokkal alacsonyabb színvonalon él, lényegesen alacsonyabb, mint a nő vagy mondjuk durván elhízott? Sok férfi miért reagál úgy, mintha személyesen őt utasították volna el, ha esetleg annak az adott ismeretlen nőnek, aki a kérdést/választ írta az elvárásainak nem tud megfelelni? Miért számít aranyásónak az a nő, aki nem dobja oda magát bárkinek, aki bepróbálkozik nála?

2018. márc. 16. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
:)) Na kezdjétek, hozom a popcornt!
2018. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert sok itt a csóró lúzer, aki nem viszi/vitte semmire az életben, de persze azt elvárnák, hogy sorban álljanak náluk a fullos macák.
2018. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Mert az itteni férfiak tökéletesek. Hát nem tudtad?


Vagy mert nekik sincs semmilyen elvárásuk, punci legyen, oszt kész.

2018. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

azért mert 155cm magas igazi férfi vagyok és 112kg, miért ne vágyhatnák fullos macára, aki hozza a bmw-jét is ha leugrunk a Balcsira hétvégén. És persze jobb, ha hozza a hitelkártyáját is, nehogy már nekem kelljen mindent fizetni, nem a középkorban élünk.

Hoztam én is popcormt:)

2018. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van kérdező.
2018. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az ihlette a kérdést, hogy a "bombanős" kérdező egyik hívével leveleztem egy ideig. Normálisan, értelmesen elmagyaráztam neki, hogy mi az oka annak, hogy nem adok válogatás nélkül minden férfinak esélyt, aki hozzám szól. Pár levél után egy "látszik, hogy te is olyan vagy, mint a többi, csak a pénzes pasikra vágysz" mondattal elbúcsúzott tőlem.
2018. márc. 16. 13:36
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom az állhat a háttérben, hogy egy nőnek igazából semmilyen erőfeszítést nem kell tennie annak érdekében, hogy legyen valakije. Persze ez nem jelenti azt, hogy olyan férfiak közül válogathat aki számára a 10/10-es, tökéletes külsővel és életszínvonallal rendelkező férfiak.

A férfiaknál többnyire nem szempont, hogy alacsonyabb színvonal él, alacsonyabb/magasabb egy nő mint 165 cm. vagy épp durván elhízott.

És gyakran ezen nők is rendszerint el vannak szállva és sokkal több elvárást támasztanak mint amennyi reálisan elvárható lenne a jelenlegi állapotát tekintve. Ennek ellenére többé-kevésbé ugyanúgy megkapják amit akarnak és túlzott nehézségeik nem akadnak. Lehet, hogy pont nem egy David Beckham szintű csapja nekik a szelet, de rengeteg átlagos színvonalon élő, átlagos testalkatú pasi igen.


Elég megfigyelni itt a válaszokat. Valamiért mindig az jön le, hogy a férfi nem elég jó. Mintha minden nő tökéletes lenne és csak számára tökéletes férfit érdemel.

Persze mindenki azt vár el amit akar, de ha ez mindig egyoldalú úgy, hogy ennek fordítottja nem is nagyon valósul meg, de ennek ellenére túl nagy problémái igazából nincsenek párkeresés terén akkor ott bosszantó állandóan a nők elvárásait olvasgatni.

Legyen annyi elég, hogy egy fiatal lánynál nem túl nagy erőfeszítés, hogy átlagos külsővel rendelkezzen és tudjon beszélgetni. Kb. ennyi elvárása szokott lenni egy férfinak, de a második tétel már gyakran nem szokott teljesülni.

2018. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"Gondolom az állhat a háttérben, hogy egy nőnek igazából semmilyen erőfeszítést nem kell tennie annak érdekében, hogy legyen valakije."

A kérdés nem azokról a nőkről szól, akik "valakit" akarnak maguk mellé, hanem azokról, akik komoly párkapcsolatot, társat keresnek. Ha "valakit" keresek, akkor nekem is csak annyi az elvárásom, hogy férfi legyen és mondjuk 5 percnél tovább bírja az ágyban, ha társat, akkor már azért több elvárásnak kell megfelelnie.


"Legyen annyi elég, hogy egy fiatal lánynál nem túl nagy erőfeszítés, hogy átlagos külsővel rendelkezzen és tudjon beszélgetni. Kb. ennyi elvárása szokott lenni egy férfinak, de a második tétel már gyakran nem szokott teljesülni."

Az adott férfiakat minősíti, ha csak ennyi elvárásuk van egy nővel szemben.

2018. márc. 16. 13:53
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

"Ha "valakit" keresek, akkor nekem is csak annyi az elvárásom, hogy férfi legyen és mondjuk 5 percnél tovább bírja az ágyban"

Ez pont pont nem igaz. Ilyen esetben pont, hogy még jobban megnő a külső terén az elvárás, de a személyiség és társadalmi státusz háttérbe szorul mert nem szempont.


"Az adott férfiakat minősíti, ha csak ennyi elvárásuk van egy nővel szemben."

Többet nem lenne logikus elvárni mert pont írtam, hogy gyakran már ez is teljesíthetetlen. Egy férfi a túlzott elvárásaival csak a saját, amúgy sem egyszerű dolgát nehezíti meg még jobban.


Ismered ezt a meme-t?

[link]

2018. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%

Mert kb csak elvárásai vannak, és azok is irreálisak, mert a szürke 255 árnyalata álomvilágában élnek.

Aztán "hol vannak a normális férfiak", vagy amikor már meglovagolt pár "kihaénnem" nagymacsót, és az kidobta, akkor "minden férfi disznó, csak dugni akar".

2018. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!