Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért veszi ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ezen az oldalon sok férfi személyes sértésnek, ha egy nőnek elvárásai vannak egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
Nyilván a reális elvárásokról beszélek, nem a "legyen lakása és hat bmw-je és keressen minimum 2 millát". Miért kell a nőt támadni, ha mondjuk nem kezdene párkapcsolatot egy olyan férfival, aki mondjuk nála sokkal alacsonyabb színvonalon él, lényegesen alacsonyabb, mint a nő vagy mondjuk durván elhízott? Sok férfi miért reagál úgy, mintha személyesen őt utasították volna el, ha esetleg annak az adott ismeretlen nőnek, aki a kérdést/választ írta az elvárásainak nem tud megfelelni? Miért számít aranyásónak az a nő, aki nem dobja oda magát bárkinek, aki bepróbálkozik nála?

2018. márc. 16. 13:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert rengeteg a lusta, akaratgyenge ember, aki csak sajnáltatni tudja magát. Persze hogy személyes sértésnek veszi... :D Nekem sem kellene harmadik gyerek, köszönöm. Szerencsére a férjem két lábbal áll a földön. A legtöbb nő nem luxust akar, csak azt, hogy a férfi tudjon dolgozni és beosztani a pénzét. Akkor is, ha csak 150 netto.


Férjem mesélte, hogy ismerőse most vett fel HITELT egy használt luxusautóért, amiben ha tönkremegy valami, egy év alatt sem tudja majd kifizetni a javíttatást. :'D Mi, akik még meg is tehetnénk, a feléért sem fogunk kocsit venni, pedig zsebből ki tudnánk fizetni. Ezt hívják józan észnek. Na, nekem pont olyan férfi nem kellene, aki olyan dolgokra veri el a kevés pénzét, ami nem az ő pénztárcájának való, aztán az adósságban meg ugye evickéljünk együtt. Meg a lófxt. Tehát az egyik gond a PÉNZÜGYI TUDATOSSÁG hiánya.


A másik a LUSTASÁG, ÖNSAJNÁLTATÁS. Én is koppintottam le ilyen havert, mert a végén már minden voltam a szemében, csak épp nagyságos kisasszony nem, csak mert találtam magamnak szorgalmas, tehetős férjet. Csak az ilyen épp azt felejti el, hogy mialatt ő munkaidőben a fb chatet nyomja és siránkozik hogy lefelé fokozzák, az én férjem tizenéves kora óta megszakadt a munkában és spórolásban azért, hogy fejlődni tudjon és eljusson oda, ahol van. Tehát IRIGYEK mint a xar, de a jóléthez vezető út ugye már büdös nekik, akkor csak sajnáltatná magát.


Nőben és férfiben is sok az ilyen, de úgysem lehet velük megértetni, hogy nem a luxus a vonzó, hanem a szorgalom, tudatosság. Nekik olyanjuk nincs. Kerülni kell őket.

2018. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak az a bajom ezekkel az elvárásokkal,hogy addig érvényesek,amíg meg nem jelenik Mr.Jóképű, onnantól ezek általában el vannak felejtve. Sz se számít sokszor,ha egy bunkó,tahó állat.
2018. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%

"Miért veszi ezen az oldalon SOK férfi személyes sértésnek"


"Az ihlette a kérdést, hogy a "bombanős" kérdező EGYIK hívével leveleztem "


Tehát abból az egy férfiból hirtelen sok lett. Értem. Amúgy miért nem másoltad be a komplett levelezést, csak úgy bemondásra higgyük el, hogy nem volt oka arra, amit írt? De tegyük fel, elhiszem.


Sokan éppen a fordítottját tapasztalják, ahogy én is. Én férfiként rendszeresen megkapom, hogy ilyen nőgyűlölő, olyan elnyomó vagyok, mert mondjuk a barátnőmtől elvárom, hogy tudjon főzni. Vagy legyen gondoskodó. Vagy borotválja a lábát. Még ilyenekért is elpattan az ér néhány femcsi agyában,pedig ezek teljesen alap dolgok.


Mi férfiak pedig már kiskorunktól abban élünk, hogy "oldd meg a problémáid", folyamatos teljesítménykényszer alatt. Pont úgy általában nem a férfiaknak van baja az elvárásokkal. Sokkal inkább az álszenteskedéssel. Hogy amiket itt olvasni, azok köszönőviszonyban sincsenek azzal, ami a való életben meg működik. De ugyanakkor azt meg nem írhatom le, mert akkor meg mégsem olyan rózsaszín cukormázas összképet kapnánk a nőkről. Ugye ugye? A hamis önképek.

2018. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem zavar, ellenben jókat röhögök rajtuk, amikor egymásnak szögesen ellentmondó dolgokat várnak el ugyanattól az embertől (pl. az emberekkel legyen ilyen meg olyan csak velem másmilyen) :D Szánalmasak az ilyenek, de legalább röhögni lehet rajtuk ahogy vergődnek :)
2018. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Engem az ilyen nem zavar, ha te is gondoskodsz, főzöl, és borotválod a lábad. Ezek mind tetszenek nekem is. Engem is undorít a férfiak sűrűbb lábszőre. Ha téged is, pontosan tudnánk, mit érez a másik.
2018. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Engem az ilyen nem zavar, ha te is gondoskodsz, főzöl, és borotválod a lábad. "


Nekem szerencsére nem kell borotválni a lábam :)

2018. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

"A legtöbb nő nem luxust akar, csak azt, hogy a férfi tudjon dolgozni és beosztani a pénzét."


Jaj de kár hogy én csak a kisebbséggel találkozok, aki luxust akar, akár hitelből is... meg nem csak én. Fura.


"Na, nekem pont olyan férfi nem kellene, aki olyan dolgokra veri el a kevés pénzét, ami nem az ő pénztárcájának való, aztán az adósságban meg ugye evickéljünk együtt."


A legutóbbi barátnőmnek pont az volt a baja, hogy nincs drága sokmilliós presztízsautóm, és nem festetem le, húzatom ki a motorom használati sérüléseiből adódó külső hibákat, csak is a műszaki épségével foglalkozom, és hogy miért nem veszek márkás cuccokat, amikor úgy látja, hogy milliók vannak a bankszámlámon, és azért nem rakok ki minden mozzanatot az életemből a facebookra, mert nincsenek barátaim, nőm se volt, stb...

De kölcsönt kérni, meg segíteni neki arra már jó vagyok, és bezzeg az exe mekkora nagy ember, aki vett egy 3 millás kocsit 8 milláért, előadja a vagányt, és van saját lakása is... mint kiderült mindezt a szülők pénzéből.


De valahogy hasonló kisebbségű nőkbe botlok bele újra és újra, és nem vagyok egyedül :)

2018. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

De miért nem kell? És a nőnek miért KELL?


Én csak azt mondom, ha találkoznék ilyennel, akinek külön elvárása lenne, hogy csupasz legyek, attól én is elvárnám. Amúgy is megtenném, csak ugye nekem ez nem lehet elvárásom, mert hiszti megy.

2018. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%

,,nem kezdene párkapcsolatot egy olyan férfival, aki mondjuk nála sokkal alacsonyabb színvonalon él"


Ide inkább az illett volna hogy ,,nem kezdene párkapcsolatot egy olyan férfival aki mondjuk az ő általa megszokott életszínvonalat nem képes neki biztosítani"

Így sokkal helyesebb:D


Amúgy meg kit érdekelnek már az ilyen elvárások?:D

Majd ha nem tetszik a felhozatal akkor vár a hölgyemény vagy kezébe veszi a dolgokat mint Tímeánk és keres egy ,,nagy mackót" mint a télapó és meglesz az a színvonal ami kell:D

2018. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%
Miért kéne a férfinak biztosítania az életszínvonalat a nő számára? Hiszen ha megszokta, az feltételezi, hogy saját magának is tudja biztosítani.
2018. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!